Jump to content

ht-dugovanje


sikelav

Preporučene objave

Naime bio sam u ht da postanem korisnik i kaze mi prodavacica na pultu ima neki dug i drugi dan javi 16.500 kn i sad se ja pitam nikad nije dosao nikakav racun, nikakva opomena nikad nista ja se sjecam da sam uzimao mobitel na pretplatu u ht ali to je bilo prije 16,17 god da je bilo sta doslo prije ja bi to platio i rijesio se a sad neznam sta da radim zasto mi nikad nista nisu poslali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U HT-u nepotpisuj ništa niti pregovaraj u vezi duga koji ti prišivaju.

 

Hvala na odgovoru zvao sam drugi dan kada sam saznao za to t-com ali frendica govori koja tamo radi da oni vise nemaju sa tim nista to je agencija preuzela ili ti ga bolje hanzenkovic predpostavlja jer je proslo puno godina problem je sto dug stoji a nikakve obavijesti nisam nikad dobio da nisam isao u t-com nebi ni saznao za taj dug, nisam pametan sta da radim oni su rekli iz t-coma da ce me kontaktirati odmah drugi dan ali nista od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da se razumijemo,dug će stojati,ali po ovom što ste napisali dug je neutuživ,odnosno je moguće pokrenuti postupak radi naplate tražbine,no dovoljno je da se pozovete na zastaru, a glede čega bi zahtjev druge strane bio neutemeljen.

Zato nečačkajte mečku dok spava jer se vašim određenim radnjama zastara može prekinuti i početi iznova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da se razumijemo,dug će stojati,ali po ovom što ste napisali dug je neutuživ,odnosno je moguće pokrenuti postupak radi naplate tražbine,no dovoljno je da se pozovete na zastaru, a glede čega bi zahtjev druge strane bio neutemeljen.

Zato nečačkajte mečku dok spava jer se vašim određenim radnjama zastara može prekinuti i početi iznova.

 

Hvala lijepo na odgovoru i savijetu lp.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas me zove odvjetnik i kaze dva puta se vodilo protiv mene papirnato kao do 2010g sad je to on line provjeravali smo u ovrsnoj pisarnici uglavnom nije nista provedeno o sad da zovem t com da vidim sta su oni naprvili jeli to na sudu ako je onda je pitanje kad ce sjest na racun jer ti spisi ko zna gdje su mozda u nekom podrumu ili mozda molit Boga da nisu nista napravili prvih godinu dana pa da je zastara ali najgluplja je sitacija sto ako i jesu proveli ko zna kad ce to doc na naplatu a dug ce rast i rast a za mene nema zastare ni nakon 10 g jer je to mozda na sudu samo sto oni nisu nista proveli i napravili u 16 godina i sad ja nisam nikako zasticen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija