Jump to content

Ceste iste vaznosti prometna


Immortalis22

Preporučene objave

Evo ovako,nedavno sam imao prometnu,u kojoj sam ja okrivljen,ali meni je to sve bilo malo čudno jer kad je gospodin udario u moje auto ja sam u tom trenutku bio s njegove desne strane,ali kad je policija došla na očevid oni su prema njihovoj procjeni odlučili da sam ja izlazio s parkirališta,btw.niti ima oznaka na podu,niti ima znaka ikakvog niti stop niti ništa ama baš ništa i zbog toga sam se ravnao da smo na cestama iste vaznosti e sad ja sam podnio prigovor i idem na sud ubrzo Što mogu očekivati na sudu??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene su okrivili,u prigovoru pise da se sudu upucuje na to da se odluka koja je donesena preinaci na nacin da se mene oslobada krivnje,i da je krivo objasnjena dinamika nastanka prometne nezgode.

U katastru se taj dio vodi da je ulica a ne nikakvo parkiralista jer oni su ocijenili da je parkiraliste jer se ulica pruza uz zgradu,a tu je bilo parkirano u jednoj traci par auta i na osnovi toga su me okrivili,e sada kolika je mogucnost da sudac uzme u obzir slike mjesta nesrece i moj i svjedokov iskaz,nebi ni slao prigovor ali mi je savjetovao prijatelj koji je takoder sudac da bi bilo dobro poslati prigovor,zvali su me i iz osiguranja mog i rekli su mi da oni smatraju da sam ja u pravu i da ce poslat odbijenicu za ostetu drugoj strani jer prema mojim skicama i njegovim i slikama misle da sam u pravu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno napisano a ništa se ne zna.Nema skice,nema slike,nema google maps pa ne može bit ni odgovora.Da se na osnovu napisaog/objašnjenog može riješit nezgoda policija ne bi ni izlazila na mjesto događaja nego bi nezgodu riješili na neviđeno a tako baš ne ide.

Da li je policija pogriješila ne znam samo znam da ne rade po katastru jer nisu ovlašteni ni školovani za tumačenje istog.

Ekipa iz osiguranja je posebna pjesma a i neće nikome isplatit štetu bez pravomoćne presude pa u ovom trenu mogu pjevat i borbene,da li su u pravu ne znam jer niram vidio slike a oni jesu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I gledao sam na google maps pise ulica ta i ta,a ta ulica se pruza uz zgrade,a ljudima je tesko parkirat dalje od zgrade i onda zauzimaju cijelu jed u traku,a policija na to ne obraca pozornost,ako je to parking onda ja na pocetku te ulice mogu ostaviti svoje auto,a da niko ne moze izac i to je to

 

Ažurirano

 

Ali nitko nije pitao za brzinu,btw. To je zona 30 ogranicenje ali ja shvacam da brzina tu nema nikakvu ulogu iako je on isao 60-70 sigurno,jer da je vozio 30km/h nebi mi zabio hladnjak u motor i stukao cijeli branik,i vezni lim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I gledao sam na google maps pise ulica ta i ta,a ta ulica se pruza uz zgrade,a ljudima je tesko parkirat dalje od zgrade i onda zauzimaju cijelu jed u traku,a policija na to ne obraca pozornost,ako je to parking onda ja na pocetku te ulice mogu ostaviti svoje auto,a da niko ne moze izac i to je to

 

Ažurirano

 

Ali nitko nije pitao za brzinu,btw. To je zona 30 ogranicenje ali ja shvacam da brzina tu nema nikakvu ulogu iako je on isao 60-70 sigurno,jer da je vozio 30km/h nebi mi zabio hladnjak u motor i stukao cijeli branik,i vezni lim

 

Bitno je sto pise u katastru, Google Maps ima gresaka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A vidit ćemo što će biti od toga pa vam javim, jel ima itko kakav savjet kako da se postavim kad budem na sudu?,ja bih zapravo trebao samo tu dokazati krivu procjenu policajaca koji su bili na očevidu ili?

 

Ažurirano

 

A gdje bih onda trebao pogledati ulice ako neće uzeti u obzir ni katastar ni google maps?Vaš prijedlog je?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako mislite koje ceste??

Šta ja vama konkretno trebam ovdje poslati i pribaviti da bi vi mogli utvrditi jeli to ulica ili parkiraliste,evo vi recite šta vam konkretno moram dati

ako se radi o dvije ulice imaju imena a ukoliko se radi o cestama imaju brojeve.policija je bila na licu mjesta pa ih je vidjela a mi nismo takó da ni nema pravog odgovora tko je kriv.a pošto se radi o oduzimanju prednosti ide i veća kazna i zabrana.google maps je dovoljno.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

https://www.google.com/maps/place/Vukovarska+Ul.,+22300,+Knin,+Hrvatska/@44.0434717,16.1976752,21z/data=!4m2!3m1!1s0x47603c40308e538b:0x60d3d19f81c781e6!5m1!1e4

Evo ulica je Vukovarska,gledajte kako se grana na desnu stranu e ja sam se nalazio na tom desnom dijelu ulice a on na ovome s moje lijeve strane

Prometna se znaci dogodila tu gdje je taj baloncic narancasti od lokacije kao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija