Jump to content

Moze pomoc i sajvet *Bio bi vam mnogo zahvalan*


Kenci123

Preporučene objave

Prije svega dobar dan ,,,

 

Zovem se Kenan prezivam Alic zivim u BiH , imam 19 godina i lice sam sa profesionalnom bolescu tj invaliditetom od 80%.Deformiteti stopala i cerebralna paraliza u noznim misicima *Slabiji misici*G80.Otac mi je poginuo 2009 godine spasavajuci tudje zivote ! :http://www.gariwo.org/bs/stranice/esad-alic

Sada moje glavno pitanje jeste , dali ja imam pravo na *Hrvatsku mirovinu* kao djete invalid 80% domovniskog branitelja HVO on je bio u HVO 3 Mjeseca tamo i pise da je stekao status *HRVATSKOG BRANITELJA imam potvrde iz 2008 i cak 95*.Nisam u mogucnosti da sam sebi zaradim i slicno ... On je meni pricao dok je bio ziv da je mogao dobiti i domovnicu hrvatsko dzravljansto ,, ali prilikom njegove pogibije to nije uspjeo da pokrene on licno je mogao samo.Sada dali ja imam ikakvo pravo meni su ljudi govorili da imam cak jedan stariji covjek iz HR koji zivi sada u Njemackoj Hrvatski branitelj mi kaze da pokrenem i da imam pravo.Ja planiram da odem do nekog HVO predstavnistva za BiH i da se raspitam.Sta mi vi preporucujete Hvala mnogo ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije svega dobar dan ,,,

 

Zovem se Kenan prezivam Alic zivim u BiH , imam 19 godina i lice sam sa profesionalnom bolescu tj invaliditetom od 80%.Deformiteti stopala i cerebralna paraliza u noznim misicima *Slabiji misici*G80.Otac mi je poginuo 2009 godine spasavajuci tudje zivote ! :http://www.gariwo.org/bs/stranice/esad-alic

Sada moje glavno pitanje jeste , dali ja imam pravo na *Hrvatsku mirovinu* kao djete invalid 80% domovniskog branitelja HVO on je bio u HVO 3 Mjeseca tamo i pise da je stekao status *HRVATSKOG BRANITELJA imam potvrde iz 2008 i cak 95*.Nisam u mogucnosti da sam sebi zaradim i slicno ... On je meni pricao dok je bio ziv da je mogao dobiti i domovnicu hrvatsko dzravljansto ,, ali prilikom njegove pogibije to nije uspjeo da pokrene on licno je mogao samo.Sada dali ja imam ikakvo pravo meni su ljudi govorili da imam cak jedan stariji covjek iz HR koji zivi sada u Njemackoj Hrvatski branitelj mi kaze da pokrenem i da imam pravo.Ja planiram da odem do nekog HVO predstavnistva za BiH i da se raspitam.Sta mi vi preporucujete Hvala mnogo ?

https://branitelji.gov.hr/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Znam gledao sam taj sajt , prikpuljam papire i sve potrebno za pokretanje postupa , imam frenda u Zagrebu pa cu tamo sa njim u mirovinsko samo me brine dali moras biti hrvatski drzavljanin da ostvaris pemziju kao djete borca (Hvratskog branitelja HV-a HVO) , ustvari ratni staz je blizu 3 godine dosao sam do jes nekih papire po koje idem u Avgustu u Hrvatsku.

 

Hvalla

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija