Jump to content

Ovrha Bnet


MrRapper

Preporučene objave

Pozdrav, nastojat cu bit kratak, potreban mi je pravni savjet, odnosno cimeru i u potrazi smo za odvjetnikom koji bi preuzeo slucaj.

Ozujak2015 uzeli smo bnet internet u stanu u koji smo se uselili. Nakon 3 dana otkazujemo uslugu i vracamo opremu. Nakon par mjeseci dolazi racun za 1k kn. Cimer odlazi u bnet, objasnjava da nemamo net i oni se ispricavaju, sve ok. 28.6.2016 stize ovrha na njegovo ime i stara mu tek danas to daje. Rok za zalbu je 8 dana. 1200kn dug + 800kn sudski troskovi. Mi taj net nismo imali ni tjedan dana, koristimo iskon vec vise od godinu dana.

 

Cimer ima potpisan papir od strane Bneta gdje jasno piše datum s kojim je usluga iskljucena i u komentaru da je vracena oprema. Sve crno na bijelo sa potpisom i datumom.

 

Postoji li odvjetnik koji bi se uhvatio slucaja sa naplatom iskljucivo po uspjehu u sporu? Podrucije Osijeka.

 

Kao sto sam rekao, imam svu potrebnu dokumentaciju koju naravno Odvjetnik moze dobiti na uvid te bi išao "sluzbenim" putem a ne se sam svađao sa bnetom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, nastojat cu bit kratak, potreban mi je pravni savjet, odnosno cimeru i u potrazi smo za odvjetnikom koji bi preuzeo slucaj.

Ozujak2015 uzeli smo bnet internet u stanu u koji smo se uselili. Nakon 3 dana otkazujemo uslugu i vracamo opremu. Nakon par mjeseci dolazi racun za 1k kn. Cimer odlazi u bnet, objasnjava da nemamo net i oni se ispricavaju, sve ok. 28.6.2016 stize ovrha na njegovo ime i stara mu tek danas to daje. Rok za zalbu je 8 dana. 1200kn dug + 800kn sudski troskovi. Mi taj net nismo imali ni tjedan dana, koristimo iskon vec vise od godinu dana.

 

Cimer ima potpisan papir od strane Bneta gdje jasno piše datum s kojim je usluga iskljucena i u komentaru da je vracena oprema. Sve crno na bijelo sa potpisom i datumom.

 

Postoji li odvjetnik koji bi se uhvatio slucaja sa naplatom iskljucivo po uspjehu u sporu? Podrucije Osijeka.

 

Kao sto sam rekao, imam svu potrebnu dokumentaciju koju naravno Odvjetnik moze dobiti na uvid te bi išao "sluzbenim" putem a ne se sam svađao sa bnetom.

 

Kolega za moj pojam "teško vjerovatno nemoguče" mali novci, odvjetnik ti uzima 1500-2500 po izlasku na parnicu (na veče cifre i do 15% po postupku). Moračeš sam po sudovima ako hočeš da ti pare ostanu na mjestu e sad neznam dali možeš nekako te pare izvuč koje potrošiš ( mislim da trebaš ti dizati parnicu za povrat, mislim da možeš ali moraš imati sve račune), najpametnije bi ti bilo da guslaš po netu. Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija