Jump to content

Lažna prijava prijetnje,molim pomoć


Max Cady

Preporučene objave

Ne znam je li podnesena kaznena prijava, mislim da nije. Gospodin je prijavio prijetnju prstom, ništa više, da sam prijeteći prstom pokazao prema njemu. Mogu li ja zbog uznemiravanja ili nekog drugog pravno utemeljenog razloga tužiti gospodina koji me je prijavio policiji, jer ne postoje svjedoci, niti sam ja bio na tom mjestu?

 

Hvala Vam što se trudite pomoći mi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da je prijavio prijetnju smrću ili premlaćivanjem, mogli biste podnijeti protiv njega kaznenu prijavu za lažno prijavljivanje kaznenog djela. U ovom slučaju, kada prijavljuje gluposti (jer ovo realno je glupost), nažalost ne možete ništa učiniti.

 

Čim vas policija nije pozvala u svoje prostorije, jasno vam je da i oni to vide kao glupost i očito da taj čovjek ima podosta slobodnog vremena. A s čime ste mu se zamjerili, samo on zna. Ima takvih ljudi, nažalost. Isto tako imamo i određenu legislativnu prazninu, jer takvima ne možete stati na kraj, osim ako malo jače pretjeraju.

 

Nemam vam što drugo savjetovati doli da se ga se klonite čim više možete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija