Jump to content

Smije li komunalni redar koristiti facebook kao alat za osobno prepucavanje


Nadia

Preporučene objave

Poštovani,

dakle, moje pitanje konkretno glasi - smije li komunalni redar, imena XY, otvoriti profil XY, koristiti ga za fotkanje sjedenja u ilegalnom objektu(objektu bez papira, koji ne plaća porez) u vrijeme radnog vremena, smije li se preko fcebooka u radno vrijeme prepucavati sa mještanima, PROZIVATI ih imenom i prezimenom da citiram ''nije bolest sve što boli'', i slično.

Da li to regulira grad ili država, i, kome se obratiti.

Unaprijed hvala i na ovome i na zadnjem topicu koji sam ostavila prije par godina jer ste bili uz mene.

Da napomenem, gradonačelnici i njegovim nadređenima sam se već obratila, veće jednom je upozoren da ne radi što radi ine izlazi u taj objekt i ne druži se sa ljudima dolje.

Što dalje, kad je to došlo do prijetnji po socijalnim mrežama?

uređeno: od Nadia
nisam dobro pojasnila što sam već poduzela
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostalo prijava poslodavcu i medijima. Pa ako žele takvu "reklamu" - eto im je.

 

 

Dodao bih - lokalni izbori su slijedeće godine, a izlaznost na lokalnim izborima je jako mala. Sada imamo i veći izbor političkih opcija, pa ako gradonačelnik i ekipa štite ovakav nerad i ponašanje, treba glas dati drugoj opciji. Još uz malo agitacije......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija