Jump to content

kazana za mobitel za vrijeme voznje


anonimno

Preporučene objave

napišite prigovor u kojem navedite da to nije bilo tako, nego da ste u ruci držali nešto slično. držite se rokova, pozvat će vas na ročište, a vi se samo držite onoga što ste naveli u prigovoru..

 

je napisao:

dobio sam kaznu od 500 kn za koristenje mobitela tijekom voznje,nisam nista potpisivao i mogao bi imati svjedoke,zanima me na koji nacin se zaliti.... :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svjedoci. Mogu i oni odgovarati za lažno svjedočenje . A baš me interesira šta bi to slično mogao držati kraj uha tijekom vožnje (možda aparat za brijanje) :lol2: :lol2: ako je policajac (svaka mu čast-dobro je postupio) vidio mobitel u Vašoj ruci tijekom upravljanja vozilom. Potpisivanje ili odbijanje potpisivanja Vaša je stvar, a kaznu (kazne nitko ne voli) jednostavno platite i kraj priče.

 

Pozdrav.

 

:xwave:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

samo 500kn kazne? i još bi se žalili? stidite se!pun mi je kufer idiota koji rade nered u prometu i ne voze jer klafraju na mobitel.šteta što vam ne može odrapiti i veću kaznu.ak imate mobitel i auto kak vas nije stid da škrtarite na uređaju koji se zove hands free-imate ih sa žicom i na plavi zub-bez žice-kupite si jedan pa ćete normalno sudjelovat u prometu i nećete biti kažnjavani za držanje moba dok vozite.i ne zamarajte nas s takvim glupostima, ljudi koji se javljaju ovdje imaju prave probleme

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

idiota koji su 80% dosadasnjeg zivota iskoristili na skolovanje i ucenje prava, i onda se nasli na zboristu da bi pametne poput tebe obsluzivali pravnim savjetima za karamele...ako ti se ne placa kazna-ima lijeka, pravnog,sam proseci gradom i kad vidis tablu ODVJETNIK, udi i pitaj sto ti milo

 

kakvih likova se nece ovdje naci,kako samo saznaju na legalis'??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam na tebe mislio nego na onog koji me citirao "kaznu (kazne nitko ne voli) jednostavno platite i kraj priče" i usput spominje neke idiote. A pošto ste svi anonimusi ne može se znati tko što piše izmisli si neki nick i registriraj se da ne dolazi do nesporazuma i da me ne bi STRTLJAVAO.

 

Pozdrav.

 

:baba: :baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sto se pjenis postenjacino! hands free u gradskoj voznji?! dok setiras sva sranja prode sto godina...treba prigovarat do besvijesti i ne placat nista...zivjela anarhija!!! i kako to mislis da nije mogo drzat nesto slicno...mogo je npr. drzat gprs uredaj...eto ideja! inace ja bi u prigovoru tvrdio da imam tik drzanja ugasenog mobitela kraj uha, predlozio bi medicinsko vjestacenje, zastara zagarantirana :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma što ćeš ti tužit pravedniče...ti si nesposoban za utužit obzirom da čovjeka koji je pogriješio odbijaš od sebe prgavošću i arogancijom...da si pravi fiškal imao bi razumijevanja za hands free seljačine i sve ostale seljačine.. eto ja tebe recimo razumijem...mladi isfrustrirani krelac koji misli da je popio svu pamet svijeta, skužih te...inače ja nisam protiv hands free uređajai...ali u gradskoj vožnji opterećuju, relacije su obično prekratke, vožnja isprekidana, puno semafora time i šansi za bezbrižno ćaskanje, a opasnost od nekih većih posljedica kod sudara je manja

ostaj s bogom pravedniče! ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a kaj si ti nepismen pa ne znaš čitati da sam žensko.a ne moraš popiti svu pamet svijeta da si prikopčaš hands free i da znaš da je pričanje mobitelom za vrijeme vožnje prekršaj.

ne radi se tu o nikakvom pravedništvu, radi se o tome da radi takve gluposti ljudi rade saobraćajke u kojima ljudi gube život.

i ovo nije prgavost i arogancija već ljutnja-kao što rekoh pun mi je kufer da mi se neko vuće ko kišna glista jer ne može prebacit u brzinu jer priča na mob, ne kreću na zeleno jer su zadubljeni u mobitel i rade saobraćajke jer nisu skoncentrirani na vožnju.

a što se utuživanja tiče sve do sada sam to radila uspješno, a tako ću i nastaviti.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

joj pravednica!!!sorry fakat sam nepismen...ma ja se zapravo slažem s tobom što se tiče ocjene takvog ponašanja...ali ako te netko pita za savjet onda mu ga pokušaj dat nepristrano bez ufuravanja...nije valjda da stranke napadaš kad ti dodu u ured u stilu "koji si se #### udala za njega, kaj nisi vidla da je idiot!!!"

8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa naravno da ne napadam,al na neka ponašanja sam ljuta i gotovo,pa je ovo imalo više edukativnu funkciju na priznajem needukativan način.

ok što je lik postavio pitanje, ali gle ja sam po ljeti morala platit kaznu-1. u životu- komunalnom redaru i pauk,pa nisam ovdje postavljala pitanja da se izvučem, kriva sam, platila sam kaznu i gotovo, a ovaj bi tu još upetljavao neke svjedoke.ak si kriv plati kaznu i ne davi,a ista će te koštat više od te famozne spravice hf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa cekaj malo...odvjetnici rjetko brane neduzne ljude..pravi odvjetnik uzima ogromnu lovu braneci neke da se izrazim tako "bitange"..u tome i je vjestina nekog odvjetnika za nas male ljude van odvjetnicke struke..uvjek cu trazit nekog koji je nekog ocitog krivca oslobodio..tako to za mobitel za nekog "mestra" je sitnica vjerujem mozda se varam da bi naso barem 10 razloga na racun cega da ga oslobode neplacanja..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

pa naravno da ne napadam,al na neka ponašanja sam ljuta i gotovo,pa je ovo imalo više edukativnu funkciju na priznajem needukativan način.

ok što je lik postavio pitanje, ali gle ja sam po ljeti morala platit kaznu-1. u životu- komunalnom redaru i pauk,pa nisam ovdje postavljala pitanja da se izvučem, kriva sam, platila sam kaznu i gotovo, a ovaj bi tu još upetljavao neke svjedoke.ak si kriv plati kaznu i ne davi,a ista će te koštat više od te famozne spravice hf

 

 

plati kaznu..cjela drzava je u rasulu..svi se izmutavaju samo da nista ne plate pocevsi od vlade..sabornika..odvjetnik..itd...a govore ljudima plati kaznu i gotovo...znam da nije rjesenje stalno izmutavanje..ali oni poznaju zakonske rupe i koriste ih..a sta mi koji neznamo plati kaznu...pa jebote ljudi javno priznaju da im policajci ne naplate kazne radi voznje i razno raznih stvari...jer se boje za posao..i onda vi kazete plati kaznu..dok god oni nebudu primjer ljudi bi isto trebali njihovim stopama pa neka ti isti urede zakone da se zna reda..ovako ispada da samo budale placaju kazne..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.zakon je uređen i kaže da se za vrijeme vožnje ne smije razgovarat na mob jer ste u suprotnom u prekršaju

2. kao pravnik znam da naš ustav kaže da su svi dužni poštovati zakone rh i njen pravni poredak-pa ja nastojim živjet prema tome,a za one druge me boli....., to ide na njihovu dušu. a i znate onu ako želiš promjeniti nešto pođi od sebe

3.mislim da ovaj koji ovdje postavlja pitanje nije jedan od ovih šta se mogu izmotavat, a svi znamo da se s rogatim ne valja bosti

4.nadam se da će vam se dogoditi da vas budala koja razgovara na mob izgurat s ceste kao što se meni desilo i tom prilikom vam napravit totalku na autu, pa me zanima da li ćete ga onda ovako branit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a ti onda kao pravnik i znas da su nasi zatvori prekrcati..da u njima prakticki a i 90 % sigurno nema mjesta ponavljam nema mjesta za sitne neplatise..tako da vjerujatno ta prijava bi mu zavrsila kao zastara...evo molim 3 covjeka da se jave i da kazu suprotno...govorim iz iskustva nakon 1 zastare sam se zacudio nakon druge smijo a nakon 3 sve mi je bilo jasno...i sad da ja glumim postenjacinu i krenem od sebe..nije mi do izmotavanja ali neka me vlada kazni pa cu drugi put platit..ovako mislim da nema smisla da sam sebi budem primjer..znam da nije mjesto ni vrjeme za tako nesto ali evo da i ovo kazem u jednom gradu zamisli bivsi gradonacelnik je bio tuzen za sta ja znam sta i ZAMISLI prvo mu slali poziv na adresu posta se vrati i tako sta ja znam koliko puta to ide 2-3 potom sudski "postar" ide mu urucit taj poziv..on kao ne zivi na toj adresi...i zamisli cuda zastara...pa ko je tu lud a bivsi gradonacelnik..znaju neki na koga mislim...cak i u novinama bilo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zato nemoj nista placat..nista ni pisat..samo bacaj te "papirice" dok god ne vidis u novinama neku vecu facu da je kaznjena..onda znaci da je nesto i krenulo na bolje...u krajnju ruku budes dobio 3 dana dobrovoljnog rada ili zatvora...sto i onako nemas di ni odradit a ni di te ni strpat...sto i svi pravnici ovdje znaju...moj savjet zaboravi na to..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija