Jump to content

Obnavljanje drvarnice


slavonac59

Preporučene objave

Drvarnica mi je u takvom stanju da bih je morao ukloniti i napraviti novu. Sagrađena je 1965. godine i cijela je od drveta ( osim pokrova koji je od crijepa ). Veličine je 3×4 metra. Nalazi se na istoj čestici kao i kuća.Kuća je sagrađena 1964. godine, ali je u ratu stradala pa nam je sagrađena nova kuća Zanima me da li trebam tražiti lokacijsku dozvolu za gradnju nove drvarnice istih dimenzija i od istog materijala kao postojeća.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drvarnica mi je u takvom stanju da bih je morao ukloniti i napraviti novu. Sagrađena je 1965. godine i cijela je od drveta ( osim pokrova koji je od crijepa ). Veličine je 3×4 metra. Nalazi se na istoj čestici kao i kuća.Kuća je sagrađena 1964. godine, ali je u ratu stradala pa nam je sagrađena nova kuća Zanima me da li trebam tražiti lokacijsku dozvolu za gradnju nove drvarnice istih dimenzija i od istog materijala kao postojeća.

 

Ima li drvarnica kakav betonski temelj?

Je li ucrtana u katastarski plan?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li drvarnica kakav betonski temelj?

Je li ucrtana u katastarski plan?

 

Nema betonski temelj. Za katastar nisam provjeravao. Ona bi se morala vidjeti na snimkama iz zraka koje su rađene prije 1968. godine jer je napravljena prije. Ne znam da li je u tom slučaju upisana u katastar ili je to trebao uraditi moj otac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija