Jump to content

konzumacija droge


Tea99

Preporučene objave

Dobar dan! Trebala bih savjet. Poznam jednu osobu koja ima 17 godina i znam da vec dulje vrijeme koristi droge. To nije samo "par jointova" nego i LSD, kokain, itd.... Jedini dokaz koji imam je par slika od te osobe za vrijeme koristenja tih droga, i to sto i drugi ljudi mogu potvrditi to sve. A ako bi se isla raditi ispitivanja urina ili kose, to isto moze pomoci.. Moje pitanje je, sto ce se dogoditi toj osobi ako ju prijavim policiji, i posto bih to htjela prijaviti anonimno kako da posaljem te slike? Ako i nebi bilo anonimno, da li bi policija otkrila moj identitet toj osobi?

 

Ažurirano

 

Samo kratka nadopuna, ja nisam tu osobu sama slikala ni nista, nego je ona sama objavljivala slike toga i hvalila se po drustvenim mrezama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno! Inace, cula sam par prica da dok su ljudi to prijavili policiji oni su im rekli da nece nista puno postic zato sto ta osoba nije posjedovala drogu.... Takav slucaj je i ovo, ona nema 20 g kokaina doma da ju mogu okriviti za to nego samo je "samo" koristila te droge... Jel mislite da se isplati prijaviti to? Inace ta osoba zna biti vrlo ajmo rec neugodna kad je pod utjecajem tih droga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija