Jump to content

prodaja licno napravljenih umjetnina preko interneta


aurax

Preporučene objave

lijep pozdrav,

 

zanima me, sigurno je cesto bilo postavljeno pitanje, ali ne mogu naci,

ako bih prodavao licno napravljene umjetnicke proizvode, preko internet shopa, koja bi bila najbolja forma,

 

tj trenutno tek pocinjem i ne mogu otvoriti obrt jer su preveliki doprinosi

a i ne znam da li ce iko kupiti to sto napravim,

 

pa je netko predlagao kucnu radinost kao najbolja forma, radi doprinosa.

 

ali da li ako imam kucnu radinost mogu npr imati website na internetu koji daje opciju kupnje. dakle ako da, super,

 

ako ne, onda na koji mogu nacin to imati.

 

i naravno ako iko ima neki bolji prijedlog neka slobodno napise,

 

hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

puno hvala na linku! veoma informativno.

 

"fora" je sto zivim na veoma izolovanom mjestu i zato me i je obradovalo to da sada sa internetom mogu mozda prodavati svoje rukotvorine i ovim putem.

 

jedino sto tek pocinjem, time nemam pojma da li bi netko kupio nesto i sl, da bih mogao otvoriti obrt, jer jednostavno nemam novce da placam doprinose "pro-forma" pogotovo sada u pocetku, a i bez znanja da li ce uopste nesto biti prodano...

 

zato ako ikome padne na pamet ikakva druga forma putem koje bih mogao legalno prodavati preko internet web-a koje bih napravio a da je povoljnija za nekoga ko pocinje/ ako vec kucna radinost ne moze, tj umjetnika, neka slobodno javi...

 

hvala :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
Poštovani,

sve o kučnoj radinosti možete pogledati ovdje.

U ovom načinu djelatnosti ne možete otvoriti intetnet trgovinu (web shop), ali se možete oglašavati putem online portala (FB, npr. ovaj i sl.)

 

Da li bi se reklamne web stranice sa slikama, opisom proizvoda i cijenikom smatrale web trgovinom? Ako nemaju mogućnost direktnog naručivanja niti online plaćanja nego samo kontakt podatke.

 

Na ovoj temi na dnu korisnik Kresimir57 spominje to:

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/42857-otvaranje-web-trgovine?highlight=radinost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija