Jump to content

subjekt brisan u registru (stečaj)


ivana74

Preporučene objave

poštovani,

 

imao sam parnicu pred trg.sudom u kojem sam uspio u sporu. Tuženik se žalio na VTS i u međuvremenu je proglasio stečaj i postupak je prekinut pred VTS. , a odluka još nije donesena u 2 postupku. Sada vidim da je subjekt brisan iz registra nakon stečaja.

 

Postoji i ikakva šansa da pokušam doći do svojih novaca, radi se od nekih 15 tisuća kn...ili je sve gotovo..

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Ovo se i meni dogodilo.

Upravo je donesena presuda protiv tuženika koji je brisan. Dakle od njega nema šanse za naplatu, ali postoji i obveza tužitelja (koji je aktivan) da plati jedan dio tuženiku. 

Čudno da VTS uopće mora provoditi drugostupanjski postupak ako je ionako brisanjem iz registra nestalo pravne veze između dva subjekta i presuda nema praktično značenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vaša je Obveza da Prati te Status Subjekta.,kod kojeg ima te Potraživanje. - Niste Pratili.

U Stečajnom Postupku postoji Rok za Prijavu Tražbine - Vi to niste Prijavili.

Da Stečajni Postupak i Nije Okončan, s Obzirom da do Određenog Roka Niste Prijavili Potraživanje,

Vaša Greška, ništa ne bi Postigli.

Pravilnikom o Radu Trg Sudova , data je Mogučnost da se Pojedina Sudska Riješenja Objave na Njihovoj 

Internet Stranici - Postoji Rok za Žalbu - Riješenja Objavljena na taj Način se Danom Objave Smatraju 

Dostavljena !!

U tom Riješenju postoji rok za Žalbu..ali..tko prati Objave na Internet Stranici Trgovačkih Sudova..?.!

Malo - ne Logično,,ali Ovo je - Hrvatska.

Pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija