Jump to content

Jeli moguce poziv preuzeti na sudu?


Geminoid

Preporučene objave

  • 3 mjeseci kasnije...

Ispricavam se na puno pitanja ali imam novi problem.

Naime, kako san se odselila a nisam jos promjenila prebivaliste zamolila sam nove stanare da ostave jos neko vrijeme prezime i pokupe mi postu. Oni su to i napravili te sam bila na sudu i dala izjavu ali suđenje se nakon toga trebali provesti u drugoj zupaniji i najvjerojatnije nebi trebala ni biti prisutna te bi mi samo doslo rjesenje. Ja novce za kaznu vec imam i zelim to sto prije rjesiti. Međutim proslo je vec mjesec dana od toga i rjesenja nigdje te danas vidim da su stanari unatoc nasem dogovoru makli moje prezime. Sto mi je ciniti, koga da zovem? Znaci nisam bila na sudu vec samo kod sudskog vjestaka dati izjavu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedino možeš kontaktirati sud koji vodi postupak, nikog drugog.

 

Hvala!

U ponedjeljak cu onda zvati sud...

Što mislite bili trebalo bit nekakvih problema s tim ili ne? Meni nije problem ni busom otic do tamo samo da se rjesi.

I mozda je glupo pitanje al putujem u drugu zemlju( isto u eu) za tjedan dana, ako ne uspijem rjesit to do tada oce li mi to stvarat problem na aerodromu? Znam da nisam kriminalac al opet, ne znam kako to ide...da me nebi zadrzali i pobjegne mi avion, svakakvi mi scenariji padaju napamet, stvarno nisam upućena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija