Jump to content

VIP. Nemam internet od 10.8.16


sale12

Preporučene objave

Poštovanje

trebam mi vaš savjest što učiniti i kome se obratiti.

koristim internet i telefon i televizor preko vipa mreže.

Nakon udara groma 10.8.2016 nemam internet, tv i telefon signal zvao sam Vip službu za korisnike i obećali da će ju doći i zamijeniti model ersiver no nisu bili, ponovo sam zvao i rekli su da će ju doći i opet ništa svaki drugi dan zovem i otpilime. Zanimam kome se obratiti, što im kazati i što učiniti, jel ovo stvarno nije u redu od 10.8. čekam signal interne a sad je već 22.8. moli vas za hitan odgovor i što im kazati kad ih nazovem ponovo dali postoji kakav članak i zakon za to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje

trebam mi vaš savjest što učiniti i kome se obratiti.

koristim internet i telefon i televizor preko vipa mreže.

Nakon udara groma 10.8.2016 nemam internet, tv i telefon signal zvao sam Vip službu za korisnike i obećali da će ju doći i zamijeniti model ersiver no nisu bili, ponovo sam zvao i rekli su da će ju doći i opet ništa svaki drugi dan zovem i otpilime. Zanimam kome se obratiti, što im kazati i što učiniti, jel ovo stvarno nije u redu od 10.8. čekam signal interne a sad je već 22.8. moli vas za hitan odgovor i što im kazati kad ih nazovem ponovo dali postoji kakav članak i zakon za to?

 

dok pismeno (preporučeno i sa povratnicom )ne zatražiš otklanjanje kvara neće te ozbiljno shvatiti. imaš pravo na smanjem iznos računa (nisu na vrijeme, u roku od 24 sata, otklonili kvar). obrati se HAKOM-u (ali moraš imati dokaz da si prijavio kvar ).

ako imaš mobitel napravi djeljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija