Jump to content
Draganec

Povreda zakona na štetu tužitelja?

Preporučene objave

Pozdrav!

Dosta kratko.

Ako tuženik, pozivom na zakonsku odredbu od 2006.god. rješenje o činu od te godine oglasi ništavim nakon 15 god. umirovljenja. Sve legalno...postoje rješenja o zvanju itd....

 

Temeljem toga po ocjeni suda u konkretnom slučaju nije bilo mjesta primjeni čl.128. stavku 1. točki 3. Zakona o općem upravnom postupku...pa je tuženik time što je rješenje od 2006., pozivom na navedenu zakonsku odredbu, oglasio rješenje ništavim, povrijedio zakon na štetu tužitelja.

 

Kao tužitelj. Imam li kakovo pravo naknade.

Malo čudno al istinito ili da stavim "plačka" i da plačemo zajedno?

LP

Podijeli ovu objavu


Link to post
Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad




×