Jump to content

Dužnosnik se oglušuje na zahtjev za razgovor


mahagony

Preporučene objave

Poštovani,

molim za malo pažnje i pomoć.

,

naime više puta sam preko tajnice zahtjevao razgovor sa određenim dužnosnikom u vezi moje ponude za poslovnu suradnju ali na žalost ispostavilo se da je to kod nas nemoguća misija (ili normalna situacija).

Molim za procjenu situacije sa pravnog gledišta jer smatram se zakinutim za neka svoja prava .Što bi VI napravili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Probao sve a odgovor mailom je bio (da zbog brojnih obaveza nije u mogucnosti) haha.ili javit ce se kad bude u mogucnosti.

Mislim da krsi Zakon o Diskriminaciji na moju stetu.Prijavio sam prituzbu Puckoj pravobraniteljici koja je nakon ispitnog postupka odgovorila maltene da ga se moze kazniti na izborima..

Ima li smisla pravni postupak i u kojem smjeru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ponuda je poslana mailom a imao sam i razgovor sa trecerangiranim sluzbenicima (sve je bilo zavlacenje) itd bez stvarne namjere da mi se odgovori bilo pozitivno ili negativno pa sam inzistirao na usmenom razgovoru.

Sama psnova postupka bi bila diskriminacija te neodgovorno i sramotno ponasanje odgovorne osobe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sama psnova postupka bi bila diskriminacija te neodgovorno i sramotno ponasanje odgovorne osobe.

 

Diskriminacija se mora temeljiti na nekoj od osnova iz čl. 1. Zakona o suzbijanju diskriminacije, a ne vidim da bi se radilo o neodgovornom i sramotnom ponašanju.

 

I sami navodite da se radi o ponudi za poslovnu suradnju. Ogluha na ponudu znači da ponuda nije prihvaćena. Slažem se s G-man-om u vezi toga da ponudu pošaljete pisanim putem.

 

Da dužnosnici moraju održati sastanak sa svakim tko im se obrati s određenom ponudom mogli bi se puno radno vrijeme baviti isključivo time.

 

Prema informacijama koje ste iznijeli ne vidim da biste imali ikakve osnove za poduzimanje nekih pravnih radnji prema navedenoj osobi, a također smatram da je očito da za vašu ponudu nisu zainteresirani.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija