Jump to content

Kredit zaposlen na odredeno BLOKIRAN ?????


andyroddick1908

Preporučene objave

Dakle , evo napokon sam se zaposlio u jednoj vrlo solidnoj firmi...ugovori su mi na 3 mjeseca...prvih 3 mjeseca se vodi u ugovoru kao probni rad...blokirani sam sa nekih 30 000 kn...pitanje je da li postoji koja banka u Hr koja ce mi omogucit kredit nakon 3 ili 4 produzenja ugovora po 3 mjeseca pa ako je vec neko ovdje imao slicnu situaciju da zna iz iskustva..

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle , evo napokon sam se zaposlio u jednoj vrlo solidnoj firmi...ugovori su mi na 3 mjeseca...prvih 3 mjeseca se vodi u ugovoru kao probni rad...blokirani sam sa nekih 30 000 kn...pitanje je da li postoji koja banka u Hr koja ce mi omogucit kredit nakon 3 ili 4 produzenja ugovora po 3 mjeseca pa ako je vec neko ovdje imao slicnu situaciju da zna iz iskustva..

 

Hvala

Poštovani, znam za jedan sličan slučaj, prijatelj mi je bio dosta dugo u blokadi, obišao je, praktički, sve banke i jedino ga pratila, odobrila mu kredit, Kreditna banka, s time da je iz kredita podmirena blokada, manji dio je dobio na ruke, dobro, prošlo je od tada nekih godinu dana, pa probajte kod njih..

Također sam nešto dočuo da i neka banka "Kovanica", iskreno neznam odakle je ta banka, odobrava kredite ovršenim (blokiranim) osobama, ali neznam uvjete pa probajte i kod njih, no kod Vas je i problem što ste zaposleni na određeno, ali se svejedno možete raspitati, ništa Vas ne košta...

Sretno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nijedna banka ti neće dati kredit ako ti od plaće ne ostaje zakonski minimalac 2800kn to oni zovu Minimalna sredstva za život

Poštovani, to ste u pravu, no ako se iz kredita zatvori blokada (dugovanje) u FINI, a za kredit ne odlazi 1/3 primanja ili prosječne plaće u RH, onda se može ostvariti kredit, no, kako sam i u prethodnom postu naveo, problem je poradi toga što je rad na određeno, ali može se raspitati, ništa ne košta...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ista pomaze cinjenica da imam jamca koji je isto blokiran ali u radnom odnosu je vec duze vremena...od banke do banke se ne isplati ic jer samo cekam i cekam i na kraju cujem NE...

 

mislio sam necije vlastito iskustvo

 

Poštovani, u svom prvom postu sam Vam naveo, dobro ne iz vlastitog iskustva, već iz iskustva svog prijatelja, probajte malo prošarati internetom, nađite njihov broj, pa ih probajte telefonski kontaktirati i popričati, naravno da nećete trčati od banke do banke...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 godina kasnije...

Pozdrav,

išla sam dignuti kredit u svojoj banci, cca 15 000 eura i rečeno mi je da imam dug u drugoj banci po tekućem računu. Sjetim se da imam račun u OTP (bivša Splitska) star skoro 20 god i ostao mi je dug koji je otišao na utuženje...Dug je, po saznanju, plaćen u cijelosti ima nekoliko dana, no rečeno mi je da će dug biti vidljiv do 3 godine na HROK-u...Zbog tog duga nisam ni blokirana nikad, ni ovršena. E sad, zbog tog duga koji više nije dug nemogu dignuti kredit u nijednoj banci..Dobila sam savjet jedino možda u Banci Kovanici...Da li je netko imao sličnu situaciju ?

Da rezimiram, nemam više nikakva dugovanja prema nikome, ali ostajem na "crnoj" listi do 3 godine...Ako ne uspije Banka Kovanica, jedina opcija ostaje Kreditna Unija Marjan..Može savjet?

Hvala

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija