Jump to content

Troškovi ovršnog postupka


umpah pah

Preporučene objave

Molim pomoć, savjet, izračun...imao sam svoj obrt i ostao jednoj firmi dužan 12.400,00 kn. Na temelju mjenice pokrenuta je ovrha, te na spomenuti iznos duga je obračunato 2300,00 kn kamata i trošak odvjetnika 14.700,00 kn. Da li je uobičajeno da su troškovi odvjetnika identični dugu + kmt ?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

usput rečeno,troškovi ovrhe mogu biti i veći višestruko od duga...npr,imaš dug za htv 200kn...na kraju budeš dužan nekoliko puta više...što je usput rečeno sramota svih zaslužnih za to...........

 

da zbroj duga i kamata bude identičan odvjetničkim troškovima mislim da je jako mala šansa....da li si siguran da to nije ukupan dug 14.700kn?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na žalost, siguran sam, pošto sam do sad platio 22.000,00 kn i oni su mi "izašli u susret"

(da nije tužno bilo bi smiješno), pa očekuju još "samo" 4.000,00 i onda je stvar rješena...

Isreno, nevjerovatno, ali ako je tako, postavlja se pitanje da li će stvar, stvarno, biti riješena, kako navodite, kada uplatite još "samo" tih 4.000,00 kn...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija