Jump to content

Binarne opcije i porezi


Adastra009

Preporučene objave

Imam pitanje vezano uz trgovanje na internetu i binarne opcije.

 

Dakle, znam da je HANFA upozorila da se ne trguje, da je to sve špekulantski proizvod. Koliko znam, HANFA se isto tako nije potrudila da ih regulira na lokalnoj razini, tj. regulira ih CySEC na razini EU.

 

Ono što mene zanima, je kako se prijavljuje porez na tu zaradu tj. taj dobitak, ako one nisu definirane uopće kod nas. Zvala sam poreznu, gospođa nije pojma imala o čemu pričam, rekla je ono što svi već znamo - da se prihodi moraju prijaviti.

 

Ima li država pravo mene goniti radi utaje poreza, ako mi sami zaposlenici porezne nisu sposobni objasniti o čemu se radi, a ona se sama nije potvrdila ponuditi pravni okvir za djelovanje tih kompanija?

 

Dakle, binerne opcije nisu ilegalne, samo ih RH ignorira. Prihod moram prijaviti, a nitko ne zna kako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav,

 

Ja imam isto pitanje buduci da se bavim ulaganjem u binarne opcije. ne bojim se previse s obzirom da u nasoj drzavi bas i nema regulacije sto se tice ovih stvari. kao sto adastra spominje, tete na salteru ni neznaju sto znci ulagati u auto trading robote.

Ako ima neka dobra dusa koja nam moze pomoci, bila bih zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

 

Ja imam isto pitanje buduci da se bavim ulaganjem u binarne opcije. ne bojim se previse s obzirom da u nasoj drzavi bas i nema regulacije sto se tice ovih stvari. kao sto adastra spominje, tete na salteru ni neznaju sto znci ulagati u auto trading robote.

Ako ima neka dobra dusa koja nam moze pomoci, bila bih zahvalna

 

Ja se ne bih previše zamarala na tvom mjestu. ja sam isto bila na poreznoj jer trgujem sa binary options robot -om i žena doslovno nije imala pojma o čemu ja pičam. tako da, keep it rollin!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija