Jump to content

ponuda za nagodbu-pismo namjere VIP


aknid

Preporučene objave

postovani

molim za pomoc, savjet bilo sto, jer mi je ovo natezanje sa Vip-om suludo.Evo o cemu se radi.. 2000/01 smo imali neki Vip broj u mjestu bez signala ,a receno je bilo da je podrucje skroz pokriveno..i u svom tom zivkanju glupe sekretarice da vidimo tko nas zove i nesto kratkih nasih razgovora u tadasnje vrijeme brzo smo dosli do sume od 1500kn duga ,koji jednostavno receno nismo platili..te su se pokusali na neki drugi nacin naplatiti,cak je bila i drazba u kuci sa nekim mobitelima i usisavacima, ali posto se nitko nije pojavio ,propala je takva vrsta naplate i tek nakon ooohoho vremena su nas utuzili,mi smo i za boravili da to vise i postoji,ali da,postoji.. navela sve te nase probleme oko vipovog signala i godina koje su prosle,ali uzalud...2012,OVR688/00 pokucala na vrata i sa 1500 kn na danasnji dan ona je 8,348,80 i nudi na se da odmah platimo 3,138,99 kao bez kamata od 5,000,00 ,ali 3,138,99 je glavnica(1,500,00) + sudski troskovi + (kako mi kaze gospoda iz "Leka i partnera") neke sitnice i eto sad platite...nemam tih novaca ,pa vas molim..imam li koji drugi izlaz?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija