Jump to content

Pao sa travon


Bruvy

Preporučene objave

Dobar dan .

 

Prije par dana u stanu mi je nađena vaga par pizeva i 30ak g vage ... Taman san napunia 19g i ovo mi je prvi put da san kažnjavan . U stanici su mi par policajaca rekli da cu za ovo najverovatnije dobit zatvor dok neki su mi rekli da je to sve zapravo bilo samo strasenje i da do toga najvjerovatnije nece doc . Jedan od bivših policajaca mi je dao savjet da kad doden pred suca da priznan da san to napravia i da se pokajen da stvarno necu više to radit i da se mozda izvucen uz uvjetnu ? Da li bi mi mogli rec otprilike sta me ceka i kolke su mi šanse za išta ?

 

Ako mozete mi dati koji savjet ili rec neko vaše iskustvo iz ovoga da znan bar sta me ocekuje ? Kolika mi je šansa da stvarno iden u zatvor a kolika da dobijen uvjetnu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pusti policajce i uzmi odvjetnika.

 

S obzirom da pronađeno, vjerojatno će ti staviti na teret preprodaju i ne isplati ti se uopće kalkulirati. Uzmi odvjetnika koji će znati sve pojedinosti i radi samo ono što ti on kaže.

 

Imaš malo godina, tako da po mom mišljenju nećeš u zatvor, ali pričekaj da dođe još netko tko je više u tome.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Teretit će se (najvjerojatnije) posjed s namjerom stavljanja u promet (dilanje) obzirom na količinu.

 

Zapriječena kazna je 1-12 god., ali uza sve dosad rečeno od strane Drota i Sivka - ići će uvjetna.

 

Odvjetnik kaznenjak je uvijek dobra varijanta, ali ako nemate sredstava da si ga priuštite - ako će ići na tu kvalifikaciju, ona spada pod slučaj tzv. obvezne obrane, pa će vam biti postavljen branitelj po službenoj dužnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija