Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

PipeSmoker

Alimentacija i izvanredni studij

Preporučene objave

Poštovanje!

Molim odgovor:

Kćer mi ima 20 godina, 2 godine je bila redovan student, 3 godinu je počela studirati izvanredno. Pošto je izvanredni studij u pitanju, koliko vremenski još moram plaćati alimentaciju?

Hvala lijepa na odgovoru!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Poštovanje! 

Mene bi isto interesiralo, kao i u prethodnom slučaju, kćer mi ima 22 godine, izvanredno studira, i ponovo upisuje 3 godinu fakulteta, jer nije završila zadnji ispit, te stoga nije uspjela ni napraviti obranu završno rada. Da li sam dužan plaćati alimentaciju do daljnjega ili ne?

Hvala lijepa na odgovoru.

Podijeli ovu objavu

Upravo kako Vam je odgovorila poštovana Ruby, čak da se i nije upisala po drugi put u treću godinu i prekinula studiranje, dužni bi ju bili uzdržavati još godinu dana ako se ne bi mogla zaposliti, naravno, ako nije starija od 26 godina, a iz Vašeg posta proizlazi da nije...

Uređeno od Željac047

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad