Jump to content

natječaj za stipendiju


mačka1

Preporučene objave

Poštovani!

Temeljem Natječaja za dodjelu učeničkih i studentskih stipendija koje je raspisala moja Općina prijavila sam kćeri (učenica i studentica) na taj natječaj. U natječaju je , između ostaloga, stajalo da treba izjava o članovima zajedničkog domaćinstva i potvrda o prihodima zajedničkog domaćinstva(pod istom točkom, a niti igdje drugdje) nije bilo navedeno što znači zajedničko domaćinstvo. Kako je donedavno sa nama živio i suprug, a sada više ne stanuje s nama, već dolazi samo povremeno( nekoliko puta godišnje – živimo u malom mjestu pa ga članovi Povjerenstva za dodjelu stipendija ponekad viđaju), adresa prebivališta mu nije na našoj adresi, ja sam uz zamolbu podnijela samo svoje prihode i kao članove zajedničkog kućanstva navela dvije kćeri i sebe. Međutim, od Povjerenstva za dodjelu stipendija sam dobila odgovor da u roku od tri dana podnesem i primanja svoga supruga(bez obrazloženja zbog čega) te da ako to ne učinim da će mi zamolbe biti nevažeće(također bez obrazloženja zbog čega). Molim Vas da mi odgovorite što mi je činiti. Ponavljam, suprug nema prebivalište na našoj adresi i ne živi s nama. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija