Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Robert07

Plačanje poreza na Adsense zaradu i donacije od streama

Preporučene objave

Dobar dan!

U kratko imam youtube kanal koji je povezan s Adsense racunom gdje zarađujem preko reklama koje se prikazuju na mojim videima.

Povremeno streamam uživo i ljudi povremeno doniraju mojem youtube kanalu.

E sad posto se skupilo nesta novaca ja bih taj novac sebi uplatio na racun.

-Moje je pitanje kako se placa porez na youtube zaradu (Adsense)?

-I kako se placa porez na twitch ili bilo koje druge stream donacije?

Novac od Adsensa mi isplacuje Google Ireland.

Pitao sam više manje sve obliznje porezne savjetnike u koprivnici i racunovode no niti jedan mi nemoze pomoci.

Malo je zalosno da mi nitko nemoze pomoci,a siguran sam da ukoliko meni pomognete,pomoci cete mnogima koji su zaglibili u istom problemu kao ja!

Unaprijed hvala!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Hvala vam na vašem odgovoru,no taj sam članak pročitao,uskoro će 2017 a to je napisano početkom 2015,možda se zakon mijenjao u međuvremenu ili je sve isto kao u članku?

Plačanje obveza za stream donacije i adsense zaradu se radi jednako?

Ja bih sve svoje obveze prema državi uredno plačao da mogu mirno spavati.

Haha...ja tražim odgovor na to pitanje već neko vrijeme i nitko mi je garantira da je taj postupak 100% ispravan,a kad recimo nebi plačao svoje obveze prema državi vrlo brzo bi me našli i u najsitnije detalje mi objasnili što sam trebao raditi i kako.

Uplata je direktno na bankovni račun.

Hvala Spitfire

Podijeli ovu objavu

...a kad recimo nebi plačao svoje obveze prema državi vrlo brzo bi me našli i u najsitnije detalje mi objasnili što sam trebao raditi i kako.

Naravno, i ne bi se ustručavali dodati još i nekakovu kaznu. Članak je još ažuran jer se po tom pitanju nije nešto mjenjalo u Zakonu o porezu na dohodak.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad