Jump to content

Zakoniti zastupnik mldb djetetu u postupku naknadno pronađene imovine-MOLIM SAVJET


petra0211

Preporučene objave

Pozdrav,

2012. mi je umro suprug te je proveden ostavinski postupak u kojem sam se ja odrekla nasljedstva te mi je CZSS dao rjesenje temeljem kojeg sam se odrekla nasljedstva u ime svog djeteta. Nasljedstvo je bilo 200.000 kn dugova. U 10. mjesecu ove godine sam dobila pismo iz Stambene stedionice jedne banke na kojem je bio naveden iznos od 300 EUR za koji nisam znala u vrijeme provodenja prvog ostavinskog postupka. Prijavila sam to kao naknadno pronadenu imovinu misleci da radim ispravnu stvar. Napominjem da je svo nasljedstvo pripalo gradu Zagrebu jer su se svi ostali pozvani nasljednici odrekli nasljedstva. Na rocistu kod javnog biljeznika sam se takoder odrekla naknadno pronadene imovine i javna biljeznica mi je rekla da ce oni rijesiti s CZSS s obzirom da nema smisla niti prihvacati nasljedstvo s obzirom da to za sobom povlaci onih 200.000 kn kredita. Danas sam dobila rjesenje od CZSS gdje stoji da je mom djetetu dodjeljen ZZ jer sam ja kao majka u sukobu interesa sa svojim djetetom koje ima 4 godine. Vjerujem u zdrav razum te pravnice sto mu je dodijeljena te da ce se i ona takoder odreci nasljedstva u ime kog djeteta, ali sto mi je ciniti u slucaju da to ne bude tako? Sto da radim ako ona prihvati tih 300 eur u ime mog djeteta? Neopisivo me strah toga. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija