Jump to content

Ovrsni prijedlog


VUČKO1234

Preporučene objave

Molim vas da mi pomognete sto ciniti sa ovrsnim prijedlogom koji mi je na mail (nikad nisam zaprimila na kucnu adresu) poslao gradsko stambeno vezano za komunalnu naknadu. Naime zatrazila sam ih mailom da mi posalju taj prijedlog ovrhe.

U prijedlogu pise:

Ovo rijesenje je postalo izvrsno dana: 16.12.2014, a datum ispod pise: zagreb, dana 22.05.2016. I jos pise da zalba ne odgadja izvrsenje prijedloga.

 

Da li imam pravo na zastaru ili ne?

Ako imam, kome poslati, s obzirom da mi je ovo rijesenje danas poslao na mail gospodin iz komunalnog, jer sam zatrazila.

 

Hvala vam puno unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morati ćete napraviti uvid u spis i vidjeti je li dostava obavljena sukladno zakonu, tj. je li vam pokušana dostava na vašu tadašnju adresu prebivališta. Ukoliko nije, možete zatražiti ukidanje klauzule pravomoćnosti..

 

A od koga traziti uvid u spis? Poslala sam mail JB ali ne odgovaraju na mailove. Znaci najbolje da platim jer mi prijete da ce uskoro poslati na finu... Tako to ide u Rh, prisile te da platis. A JB ne odgovara na mailove..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija