Jump to content

uvid u potrazivanje od fine ????


Karlo76

Preporučene objave

Moliim za savjet,

Dali je kao ovrsenik mogu dobiti na uvid obrazlozenje ili kako li se vec to strucno zove koja i kolika su potrazivanje kod fine koliko duga je otplaceno i koliko je ostalo napismeno po mjesecima da bi znao sta ustvari placam. Ako moze gdje i kome da se obratim jer u najblizoj poslovnici su rekli da mogu samo iznos duga da kazu i nista vise.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moliim za savjet,

Dali je kao ovrsenik mogu dobiti na uvid obrazlozenje ili kako li se vec to strucno zove koja i kolika su potrazivanje kod fine koliko duga je otplaceno i koliko je ostalo napismeno po mjesecima da bi znao sta ustvari placam. Ako moze gdje i kome da se obratim jer u najblizoj poslovnici su rekli da mogu samo iznos duga da kazu i nista vise.

 

hvala

 

Naravno da možete! Dokumenat u kojem su vidljive vaše neizvršene obveze naziva se OČEVIDNIK REDOSLIJEDA OSNOVA ZA PLAĆANJE i u njemu su navedene obveze kronološki prema vremenu zaprimanja! Mislim da je cijena jedne isprintane stranice cca 18 kn! Jeftinija varijanta je da vam pošalju elektronskom poštom očevidnik, ali ga morate zatražiti i platiti na fini! Čudi me vaše iskustvo, jer finini službenici često znaju usmeno dati taj podatak, pa čak i napisati na papir rukom sve obveze besplatno! To možete dobiti u SVAKOJ Fini uz predočenje OIB-a i osobne iskaznice!

Podatke o već realiziranim ovrhama po vašim računima možete zatražiti u dokumentu SPECIFIKACIJA OSNOVA ZA PLAĆANJE!

Za cijeli postupak možete se informirati i na prisilna.naplata@fina.hr!:vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na informacijama, bio sam na Fini u Orebicu gdje mi nisu dali nikakvu informaciju vec zvali finu Korcula gdje su rekli samo da mogu dati iznos duga da oni to ne rade jedino Dubrovnik ili Split da probam. U svakom slucaju sutra idem da trazim. Hvala jos jednom i pozdrav

 

Evo provjerio sam ponovo informaciju od prisilna.naplata@fina.hr!

Podatke koje tražite možete dobiti u SVIM poslovnicama fine pa i u Orebiću! Čak su u mailu napisali da se informacija može dobiti usmeno besplatno, a ako želite pismeno morate platiti! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija