Jump to content

Moderatori ?


anonimno

Preporučene objave

Ha.. naravno da se javljam protestirajući zbog uvođenja obavezne registracije u rubrici Posao.

Nešto mi nije jasno.. Dragi Zex objašnjava da se mnogi ljudi kriju iza te "anonimnosti" ?? hmm.. nešto ne štima.. Pa zar nisam anoniman i kada se registriram na vašoj stranici?? ili ipak nešto tu smrdi..

 

Činjenica je ta, da mnogi moćni ljudi iz pravosudnog života koji su dotaknuti sa nekim komentarima, itakako napadaju i prijete Legalisu, a ovi naravno da popuštaju... buuuu.. budite frajeri do kraja..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ništa tu ne smrdi. Ako tako želite anonimni, to ste i kad ste registrirani. No, ipak postoji neki nadimak ili ime iza kojega stoji komentar. To je minimum koji možemo tražiti od sudionika kad komentiraju druge.

 

Ako se već komentiraju drugi i njihov rad, nije li logično da se barem okvirno zna tko to govori? To spada u onaj minimum pristojnosti. Naša je pogreška što to nismo tražili ranije.

 

Legalisu svako malo neki prijete, i tako je od početka. Na to smo odavno navikli i zaista imamo pametnija posla no da se na to imalo obaziremo. Još nitko ne napada, a ako počne znat ćemo se braniti. Nešto nas baš ni ne pritišću. Čekamo da počnu.

 

I konačno, budi ti frajer pa se sam potpiši.

Naprosto obožavam ovakve heroje čiji je najveći domet pljuckanje iz prikrajka. Jedino takvima ova mjera i može smetati.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Haaa.. dragi Webmasteru... Ne moram se potpisivati nekim tzv. imenom, jer su moji mnogi komentari itekako prepoznatljivi.

I naravno da imam potpis... samo ga treba znati prepoznati.

Veličina je u razmišljanju, u komentaru, kritici... izreci...

Cedo nulli..

I vi krećete od činjenice opće i sigurne anonimnosti, pozivate se na kulturu. Tu vas podržavam, u kulturi i pristojnosti. Ali, ne možete vi nekoga napraviti kulturnim ako ga to mama nije napravila. Compos sui.

 

Reagirao sam na taj način što sam otvorio ovu temu, drago mi je što revno pratite i odmah odgovarate... sviđa mi se vaša ažurnost.

Poanta je ta da su mnogi lijeni, skeptični, sumnjičavi i da zbog toga će i forum pod rubrikom Posao zamrijeti... i zbog toga jako žalim. Dobar primjer toga je "studentski kutak"!!

No na kraju, vaša je zadnja.. Dura lex, sed lex..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Činjenica je ta, da mnogi moćni ljudi iz pravosudnog života koji su dotaknuti sa nekim komentarima, itakako napadaju i prijete Legalisu, a ovi naravno da popuštaju... buuuu.. budite frajeri do kraja..

 

mene baš zanima ova - činjenica - kojom raspolažete..

 

inaće sam malo profesionalno zastranila, pa kada netko kaže da je nešto činjenica, onda bi to trebalo i potkrijepiti, pa ju time i dokazati..zar ne?

ovako vašu činjenicu doživljavam kao niz drugih napisa na legalisu tipa "rekla kazala"...

 

p.s.

i budite sigurni da smo fajteri (ili frajeri ..kako hoćete), jer da nismo, legalisa davno ne bi bilo...

 

lijep pozdrav uz nedjeljnu :coffe:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija