Jump to content

Osnova za povratak dijela komunalnog doprinosa


Warrior30

Preporučene objave

Ukratko, kupio sam građevinsko zemljište, riješio sve papire i dozvole, uplatio kompletni komunalni doprinos predviđeni za kuću dotične kubikaže, sagradio kuću 2013.g. te do dan danas nisam dobio priključke (vodovod, kanalizacija) te asfalt koji čeja priključke da se ne mora razbijati.

Imam li, i kako, osnova za povratak dijela plaćenog komunalnog doprinosa budući već 4. godinu ništa od komunalija koje sam platio.

Hvala,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Možete podnijeti zahtjev JLS za razmjeran povrat dijela uplačenih sredstava na ime komunalnog doprinosa temeljem odredbi čl.32 st.3 tč.5 Zakona o komunalnom gospodarstvu.

 

Ukoliko vam ne odgovore u roku 30 dana, možete podnijeti žalbu u roku 15 dana nakon isteka onih 30, direktno upravnom tijelu županije zaduženom za poslove komunalnog gospodarstva kao drugostupanjskom tijelu u postupku rješavanja žalbi, temeljem čl.101 st.3 Zakona o općem upravnom postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija