Jump to content

Naplaćena ovrha


Izgubljenasmisao

Preporučene objave

Na plaći su mi uzeli oko 1800 kn ovrhom,ostalo mi je 700 kn.Ovrha je radi duga za parking od 100 kn iz 2010.g.Za taj navodno neplaćeni parking nisam našla kaznu na autu niti ikakvu opomenu o neplaćanju iste.Negdje 2012.g sam dobila prijedlog za ovrhu i telefonski sam se dogovorila da budem platila na rate ako mi pošalju dokaze o postojanju te kazne.U ono vrijeme se za neplaćanje parkirališta prisilno naplaćivala cjelodnevna karta u iznosu od 100 kuna,ali se i fotografiralo vozilo.Do ovršenja računa više nisam dobila ništa na adresu.Čini mi se da sam tad nešto i platila ali sad ne mogu naći uplatnice.Ne znam koliko sam ih bila dužna čuvati.Ne bi bilo prvi puta da sam tek uplatnicom dokazala uplatu nekih drugih računa za koje sam dobila opomenu.Zanima me da li mogu ista napraviti s ovom ovrhom koja mi je naplaćena i da li su bili dužni obavijestiti me o njoj prije naplate? Imam prava žalbe?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija