Jump to content

postavljanje sudaca u postupku


dujka13

Preporučene objave

Interesira me, šta se može učiniti.

Sutkinja koja je odlučivala u postupku ponavljanja ostavinske rasprave zbog krivotvorene oporuke (dokazane vještačenjem privatno i van postupka) koja je odbacila moj zatjev za ponavljanje zbog toga što se nije vještačilo u prvostupanjskom postupku nego nakon završetka. Zbog toga sam izgubila jako puno, pa i parnicu za naknadu stanovanja i deložaciju. Sada kad se sve vodi na Vrhovnom sudu i nije još riješeno, vodim parnicu za naknadu uloženog kako ne bi ostala bez svega. Nakon izmjene tri suca pojavila se sutkinja koja je odbila moj zahtjev za ponavljanje postupka. Bojim se da ću i ovo izgubiti. Da li može voditi postupak sudac koji me je tako oštetio. Inače u ovom mojem sporu nema nimalo Zakonitosti niti prava i znam uzrok tome (rodbinska povezanost sudaca i onoga tko je sastavio i potpisao oporuku) ali nema dovoljno dobrog odvjetnika koji bi se ovime mogao nositi. U tim predmetima ima toliko nepravilnosti i presedana u pravosuđu. Strašno. Nemam odvjetnika koji bi to riješio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija