Jump to content

izračun mirovine


anonimno

Preporučene objave

Hrvatski sam branitelj, dragovoljac, imam status HRVI 50%, u mirovini sam od 1998. god, mirovina mi je kumulirana i to 30% rat 70% ne.imam čin narednika

Imam li pravo po novom zakonu da dragovoljački dodatak i ukoliko bude prevođenje kako će mi se računati mirovina, da li će oni faktori za vojnu mirovinu odnositi samo na onih 30% ili se uzima cjelokupna mirovina.

Do sada je tj. kada sam umirovljen mirovina mi je računata 30% vojna po zakonu o pravima hrv. branitelja, a 70% po prosjeku plaće iz 1997. god.

Ni po Pančićevom zakonu nisam dobio nikakav dodatak.

Što se može očekivati od prevođenja

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hrvatski sam branitelj, dragovoljac, imam status HRVI 50%, u mirovini sam od 1998. god, mirovina mi je kumulirana i to 30% rat 70% ne.imam čin narednika

Imam li pravo po novom zakonu na dragovoljački dodatak tj. onih 30 % veća mirovina i ukoliko bude prevođenje kako će mi se računati mirovina, da li će oni faktori za vojnu mirovinu odnositi samo na onih 30% ili se uzima cjelokupna mirovina.

Do sada je tj. kada sam umirovljen mirovina mi je računata 30% vojna po zakonu o pravima hrv. branitelja, a 70% po prosjeku plaće iz 1997. god.

Ni po Pančićevom zakonu nisam dobio nikakav dodatak.

Što se može očekivati od prevođenja

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija