Jump to content

Povrv s puno tuzitelja


patton

Preporučene objave

Postovani,

 

Na inbox usluge egradjanin 04.01.2017 su mi dosle 2 obavijesti o promjeni statusa 2 predmeta na Opcinskom gradjanskom sudu u ZG. Predmeti pocinju s Povrv, imaju puno tuzitelja medju kojima sam pronasao svoje incijale. Oba predmeta imaju isti tekst : Predmeti proslijeđeni od JB po prigovoru na rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave do 100.000,00 kn. Oba predmeta su 8.12.2016 Pokrenuta i imaju razlicite suce. Molim informacije sto bi to moglo biti. Na predmetu nista ne pise da li se mene nesto tuzi, tko me tuzi, zbog cega. Pod pismena pise samo da je 8.12. Podnesak, tuzba, i podnositelj Đ.B., )

sve racune, kredit, cak i HRT, placam na vrijeme. Na kucnu adresu mi nije nista stiglo, niti opomena, niti poziv. Nije mi jasno sto se dogadja.

Ako mi mozete pomoci, bio bih zahvalan.

Lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

 

Na inbox usluge egradjanin 04.01.2017 su mi dosle 2 obavijesti o promjeni statusa 2 predmeta na Opcinskom gradjanskom sudu u ZG. Predmeti pocinju s Povrv, imaju puno tuzitelja medju kojima sam pronasao svoje incijale. Oba predmeta imaju isti tekst : Predmeti proslijeđeni od JB po prigovoru na rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave do 100.000,00 kn. Oba predmeta su 8.12.2016 Pokrenuta i imaju razlicite suce. Molim informacije sto bi to moglo biti. Na predmetu nista ne pise da li se mene nesto tuzi, tko me tuzi, zbog cega. Pod pismena pise samo da je 8.12. Podnesak, tuzba, i podnositelj Đ.B., )

sve racune, kredit, cak i HRT, placam na vrijeme. Na kucnu adresu mi nije nista stiglo, niti opomena, niti poziv. Nije mi jasno sto se dogadja.

Ako mi mozete pomoci, bio bih zahvalan.

Lijep pozdrav.

 

prošetaj do suda i traži uvid u spis.

isprintaš stranicu. u njoj je broj predmeta ili zapamtiš broj predmeta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ima puno tužitelja i ti si među njima onda je sigurno ovrha za pričuvu nad nekim od suvlasnika (u zgradi) koji je izjavio prigovor protiv rješenja o ovrsi javnog bilježnika pa je predmet završio na OGS-u.

 

Kod ovršnih prijedloga za pričuvu aktivno su legitimirani svi suvlasnici.

 

Provjeri kod predstavnika suvlasnika ili upravitelja zgrade.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Ista situacija. 70ak tužitelja. Među njima moji inicijali. "Predmeti proslijeđeni od JB po prigovoru na rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave do 100.000,00 kn.."Ništa nisam dobila poštom. Kontaktirala predstavnika stanara koji kaže da misli da se ne vodi nikakav postupak. Osim toga ne znam što bi drugo moglo biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , ninavarga666 je napisao:

Ista situacija. 70ak tužitelja. Među njima moji inicijali. "Predmeti proslijeđeni od JB po prigovoru na rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave do 100.000,00 kn.."Ništa nisam dobila poštom. Kontaktirala predstavnika stanara koji kaže da misli da se ne vodi nikakav postupak. Osim toga ne znam što bi drugo moglo biti.

Najvjerojatnije se radi o ovršnom postupku za pričuvu koji se vodi u odnosu na nekoga od suvlasnika zgrade, a po čijem prigovoru na rješenje o ovrsi je predmet dostavljen sudu na odlučivanje. Iako ste u postupku navedeni na strani ovrhovoditelja kao suvlasnik, osobno nećete dobivati poštu vezano za taj predmet, a sve iz razloga što Vaše interese u tom postupku zastupa upravitelj zgrade ili odvjetnik kojega je opunomoćio upravitelj zgrade. Ukoliko Vas detaljnije zanima predmet, zovite upravitelja i tražite pravnu službu, jer bi oni trebali znati o kojem postupku je riječ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija