Jump to content

Ponavljanje ostavinske rasprave


Zgb1986

Preporučene objave

Bok..Imam pitanje

Na prvu ostavinsku raspravu nisam dobio poziv i ona je napravljena bez mene, najstariji sin sam a otac je umro, kao navedeni razlog zašto ja nisam pozvan je taj da mi je nepoznata adresa a uredno sam prijavljen u Zagrebu već godinama. I sad nakon skoro godinu dana nakon što sam saznao za to i dao odvjetniku ponovno je sazvana i kaže mi odvjetnik da je nelegalno izvršena ostavinska rasprava. Poziv za raspravu nisam podigao i htio bih oduljiti što duže sve to jer su majka i brat puno toga napravili da bi me izostavili iz svega a volio bih malo dublje to prokopati jer puno toga neštima. Odjednom ja kao sin nemam pravo na ništa jer je otac dao bratu dozivotno uzdržavanje i da otac sve prepiše na njega iako mi je otac par mjeseci prije smrti rekao ovim riječima rekao: pa znaš da sve što radim radim za tebe i brata. Uglavnom siguran sam da je neko muljanje u pitanju a nemam toliko novca da nabrzinu izvučem sve informacije i dokumente koje su mi potrebni da osporim sve to.

Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija