Jump to content

Provjera prebivališta


ketyka

Preporučene objave

Dobili smo kuću u najam za vrijeme rata. Svaki mjesec uredno smo plaćali ratu najma. Moji su si napravili kuću i odselili se, ja sam još malo ostala u toj kući, a onda sam i ja otišla. Sada smo dobili poziv da dođemo u MUP na razgovor i objasnimo zašto tamo više nitko ne živi. Razlog zašto tamo nitko ne živi je taj što kuća nije uopće više podobna za život. Nema izloaciju, a ogromna je i sva stolarija je prastara. Cijevi za vodu su ispucale, tako da nema ni vode. Tata nije htio ulagati u nju jer nije naša, a uostalom, cijevi i izolacija se ne mogu popraviti/postaviti jer nijedna tvrtka ne želi to raditi bez odobrenja vlasnika, a vlasnik je država, a od države dobiti dopuštenje za nešto je umjetnost.. Ja bih htjela otkupiti tu kuću i obnoviti ju uz energetsku obnovu, a sada više ništa neznam. Potreban mi je savjet što uraditi sada u svoj toj zbrci :buljoki: ?? ... Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija