Jump to content

Viđanje djeteta s bakom i djedom


Jelenajena26

Preporučene objave

Lijep pozdrav! Rastala sam se od muža 2014 godine sve to vrijeme smo vodili borbu oko alimentacije, imamo 1 kćer! Krenula je u školu i tada su nastali problemi vidjanja jer mala tijekom tjedna ne može ići kod njega (nema uvjeta da ju vozi do škole) on je tada radio u Belgiji, preko vikenda bi pustila djete kod njega a on bi ju odnio kod svojih roditelja i otišao u noćni klub! Svaki vikend tako! Prije godinu dana se oženio! Njegova nova žena maltretira moje djete, ona čak tamo više ne želi ići i to je rekla centru za socijalnu skrb! Ja sam došla u Njemačku raditi i tu su nastali problemi (moji roditelji su djetetu skrbnici) bivša svekrva podnjela je tužbu centru za to da djete pripadne njoj ili barem da ju vidja svaki vikend, ja to ne mogu dopustiti jer je ona psihički bolesnik ima potvrdu a njezin muž bivši zatvorenik! Kako se obraniti od toga svega, strah me! Kad su mene istukli i pokušali ubiti udarcima kamenom u glavu podmitili su sutkinju i popapala maca slučaj! Imam svjedoke za sve, Al kao da ništa ne vrijedi! Puno puta je djete ozljedjivano kod njih, Al centru niti to ne vrijedi! Kome se obratiti za pomoć? Hvala svima na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

POštovana, oprostite, Vi ste ovdje u svom postu naveli toliko toga da tri pravnika nebi navedeno mogli shvatiti, a kamo li adekvatno riješiti...

Također ću sebi uzeti za pravo i izraziti svoje mišljenje, a to je da mi se, iz Vašeg posta čini, da se Vi svi, jednostavno, "loptate" s tim djetetom ne mareći za dobrobit djeteta i prava istog zagarantirana Obiteljskim zakonom i Ženevskom konvencijom o pravu djeteta, oprostite, samo izražavam svoje mišljenje....

 

Pa sretno Vam bilo i još jednom oprostite ako sam Vas povrijedio...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija