Jump to content

Kako biti siguran da me nije htio zaustvait


Čovjek2

Preporučene objave

Ovako možda je ime teme glupo, al vozeći se po Savskoj prema rotoru pored sc je bilo policijsko vozilo nisam bio vezan on je upalio rotaciju, i isao se okretat polukružno. Sad nisam siguran jel me htio zaustavit ili ne,ja sam nastavio vozit. Poslje toga kad sam proso rotor je iza mene naišlo još 2 pol auta al nisu nis reagaurali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ima svakakvih.

E pa tog se bojim, nezz jel ima pravo poslat kaznu za kao nepropustanje vozila s pravom prednosti, iako ja nisam bio bas u mogućnosti gospodina poropustifi jer je kako mi se cini trebao iza mene skrenut a tam je tramvaj bio do mene.

Iako znam da sam dužan propustit,a isto tako bez uvrede ima nekih koji upale rotaciju jer im se zuri po burek do prve pekare pa nemaju vremena za guzvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a isto tako bez uvrede ima nekih koji upale rotaciju jer im se zuri po burek do prve pekare pa nemaju vremena za guzvu.

Možda je pozvan na neku intervenciju koja je žurna, ali nije baš oružana pljačka. Pa nema razloga da stalno ima upaljenu rotirku, ali će ju upaliti u trenutcima kada treba proći neki prometni čep.

A možda je i išao po burek.:zdero:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija