Jump to content

Neispravno brojilo


lujo1

Preporučene objave

Postovani,

 

Uselila sam u novi stan koji ima digitalno brojilo za ocitanje struje.

 

z hepa su dolazili i ocitali brojilo, te nam poslali uplatnice iz kojih se ne vidi potrosnja, vec samo neka pausalna naknada za koristenje koju placam. Neki stanovi su jos uvijek neuseljeni, pa djelatnicima iz ocitanja ocito nije bilo sumnjivo nepromijenjeno stanje brojila za koje smo utvrdili da ne broji.

 

U razgovoru sa susjedima, polazalo se da brojilo ne vrti (ne broji) meni i jos dvjema susjedama, dok je ostalim stanarima ispravno.

 

Zanima me, mogu li mi iz hepa naplatiti prethodno potrosenu struju ako brojilo to nije ocitalo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pozdrav, 

nemam odgovor na pitanje, ali me zanima ista stvar!

Pred mjesec-dva dana su iz HEP-a dosli i promijenilo brojilo. I to né u novo, nego u prastaro (vidi se pó modelu i 6-znamenkastoj cifri). Mjesecno dostavljamo ocitanje i sad smo shvatili da se brojilo nije pomaklo otkako su ga postavili. Kotacic se né okrece.

Da li da dalje dostavljamo stanje brojila na mjesecnoj razini i cekamo da HEP shvati?

I kako ce nam obracunati struju za navedeno razdoblje?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ova pitanja Općim uvjetima za korištenje mreže i opskrbu električnom energijom određena su,

Prije 22 minuta, Perica Panica je napisao:

Da li da dalje dostavljamo stanje brojila na mjesecnoj razini i cekamo da HEP shvati?

 čl.80

Prije 23 minuta, Perica Panica je napisao:

I kako ce nam obracunati struju za navedeno razdoblje?!

čl.82 st.2 i 3

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija