Jump to content

Snimanje telefonskih razgovora - kako pristupiti


Lx62

Preporučene objave

danas cu me zvali iz credit expressa; prije negoli smo poceli pricati gospodja me upozorila da se poziv snima.

 

moja pitanja su:

 

recimo da instaliram snimac na telefon i opet me nazovu; imam li pravo snimati poziv te koji bi bili opravdani argumenti ukoliko me gospodja priupita radi cega snimam poziv.

 

kako mene zakon tu pokriva? (glede biti osobe koju se snima ALI i osobe koja izvrsava snimanje) nadalje ukoliko imam pravo snimati pozive kako moram postupati sa stranom koju snimam, moram li naglasiti da snimam poziv i moram li ih priupitati da li su suglasni za daljni nastavak razgovora.

 

ono malo koliko sam uspio shvatiti je da NE smijem distribuirati snimku trecoj strani; tj da tu snimku ne smije nitko osim mene cuti/posjedovati (jesam li dobro shvatio)

 

p.s jedanput su me zvali iz VIP neta te mi je napomenuto kako radi unaprijedivanja usluga tekuci pozivn se snima, u tom trenutku sam imao upaljen snimac te sam odgovorio agentu kako ih obavjestavam da se i ja vrsim snimanje poziva. Agent mi je ljutito odgovorio kako to ne smijem raditi te da odbija daljni razgovor skroz dok ga ne ugasim.

 

eto hvala vam svima na vasim odgovorima i pomoci :)

 

p.s nemam iskustva glede zakona i prava pa vas molim da mi objasnite sto je vise pocetnicki moguce.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija