Jump to content

Neodazivanje na zaštitne mjere prekršajnog suda


gavro77

Preporučene objave

Pozdrav ako ko može da pomogne bio bi zahvalan.

Stvar ide ovako.

Dvaput sam prekršajno kažnjen za male količine trave iako sam im reko da nisam konzumator iste nakon drugog puta dobio sam izrečenje zaštitne mjere obveznog liječenja od ovisnisti.Ista je izrečena.2015.,nikako se nisam odazvo i već mi par puta dolazi sa Prekršajnog da se odazovem.

Od prošle godine imam i dosuđenu zaštitnu mjeru obveznog liječenja od ovisnosti o alkoholu i na tu.se isto odazvo nisam.

E sad,kako imam dvije zaštitne mjere s prekršajnog a ne odazivam se ima li šanse da mi policajci dođu na kuću ili ipak neće jer je to prekršajna stvar?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ono što sam se bojao to se i desilo....jutros došla dva policajca i policajka i priveli me na prekršajni sud .Tamo sam na odjelenju pisarnice dobio dokumenat-uputnicu za početak liječenja kod jednog kluba liječenih alkoholičara.Ne namjeravam se na to odazvat i što mi onda slijedi? Tamo su sve neki stariji od 50-60 ja imam 25 godina i nemam šta tamo s njima da besjedim.

 

Moje pitanje je ako se ne javim u roku od 8 dana što će se desiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija