Jump to content

Legalnost prodaje nošenih gaćica


moonlight_rider

Preporučene objave

Totalno ozbiljna tema, ne trollam.

 

Zanima me legalnost ovakvog nečega u Hrvatskoj - otvaranje online web-shopa gdje će se prodavati nošene gaćice. Vani postoje servisi te vrste, ali zanima me legalnost takve usluge u Hrvatskoj. Nigdje ne uspjevam naći išta što bi moglo uputiti na probleme kod ovakvog biznisa, ali me zanima ako itko zna postoji li problem u ovoj ideji?

 

Hvala unaprijed :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Totalno ozbiljna tema, ne trollam.

 

Zanima me legalnost ovakvog nečega u Hrvatskoj - otvaranje online web-shopa gdje će se prodavati nošene gaćice. Vani postoje servisi te vrste, ali zanima me legalnost takve usluge u Hrvatskoj. Nigdje ne uspjevam naći išta što bi moglo uputiti na probleme kod ovakvog biznisa, ali me zanima ako itko zna postoji li problem u ovoj ideji?

 

Hvala unaprijed :)

 

Gaćice nisu droga, mogu biti i neoprane nema veze, nije ilegalno ako nisu ukradene.

 

Registriraj trgovinu, plati sve naknade i poreze državi i sretno s mogućim kupcima.

 

Mislim da bi se dobro prodavale neoprane gaćice od poznatih naših i starleta država biše Yuge. Kad bi imale svoju povijest tko ih je nosio ili nosila, razumiješ ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

To vam je Second and Shop..Standardna registracija..a to..što će te vi imati u ponudi

jednu vrstu Artikala..je vaš slobodan izbor.

Samo..što čete vi otvoriti Web - Shop - Rabljene odječe..

Sretno vam bilo..kako reče Kolega..prije mene..o tim..>neopranim< gačicama..

bilo bi dobro..da uz ARTIKL..piše - Tko ih je NOSIO..I..tko ih je sve SKIDAO..

ovo..zadnje..bi bilo jako zanimljivo..recimo..Gačice od naše Starlete..T.K. ..rodom

iz Špičkovine..a treutno nastanjene u Mjestu..Babiguze..Tko ih je sve..Skidao..hmm

Poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija