Jump to content

Zaštićeni račun prazan


gigaset340

Preporučene objave

Pozdrav

Molim pomoć , pod ovrhom sam 5 godina i do kraja godine će sva dugovanja biti namirena .

Imam zaštićeni račun i do sada je bilo sve u redu ali danas saznam u banci da mi je fina mirovinu u cijelosti uplatila na blokirani račun

tako da mi je cijela mirovina zapljenjena .

Ne znam šta mi je činiti jer imam nezaposlenu supeugu i dvoje djece mi isto ne radi .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav

Molim pomoć , pod ovrhom sam 5 godina i do kraja godine će sva dugovanja biti namirena .

Imam zaštićeni račun i do sada je bilo sve u redu ali danas saznam u banci da mi je fina mirovinu u cijelosti uplatila na blokirani račun

tako da mi je cijela mirovina zapljenjena .

Ne znam šta mi je činiti jer imam nezaposlenu supeugu i dvoje djece mi isto ne radi .

 

mirovine ne uplaćuje fina nego HZMO. obrati se nadležnom HZMO-u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji li mogućnosti da zaštićeni dio mirovine ipak bude vraćen ?

pretpostavljam pošto dugo imaš zaštićeni da si dosad primao dio mirovine na taj zaštićeni.....nije mi jasno ,zašto je mirovinsko odjednom to uplatilo na nezaštićeni.....oni su pogriješili i neka isprave kako znaju...jednostavno imaš na to pravo i ne odustaj....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bio pet puta u mirovinskom i pet puta u fini pa u banci da bi se ispostavilo da mi je zaštićen račun vođen kao za dječiji doplatak a ne za mirovinu iako 15 godina ne primam dječiji doplatak pa su sad pošto ne primam dječiji zatvorili račun.

Trebam potvrdu visine zaštićenog dijela mirovine iz mirovinskog da bi mogao napraviti reklamaciju da mi se zaštićeni dio mirovine vratiali oni mi ne mogu izsati jer mi je blokiran račun

 

Ažurirano

 

Pa su sad uspjei u banci odblokirati račun ali potvrdu mogu tek nakon 24 sata napraviti jer u mirovinskom je tek tad vidljivo da mi je račun odblokiran

 

Ažurirano

 

Kažu u mirovinskom da su do sad oko 300 ovakvih slučajeva imali ovih dana .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija