Jump to content

Privatnost


Ncbr

Preporučene objave

Idem u 2. razred srednje (imam 17 godina) i profesorica i psihologica me prozivaju da su dobile informaciju da sam viden vani oko 1 sat ujutro i da to nije primjereno za maloljetnika i da sam u ponedeljak u to vrijeme umoran na satovima. Prema zakonu ja sam smio biti vani, tako da ne vidim problem. Kazu da tako mogu doci u iskusenje s alkoholom i ostalim ovisnostima i govore mi da prestanem pusiti iako time ne kreim nikakvo pravilo kucnog reda. Da li one imaju pravo raditi s informacijama vezanim uz moj privatni zivot? Nisam prekrsio niti jedno pravilo kucnog reda ali htio bih da se one prestanu baviti mojim problemima i samo mi raditi stres. Isto tako oni za sve to zele obavjestiti moju majku za sto ja mislim da nema potrebe pa da li im mogu reci da nemaju to pravo? Proucavao sam zakone o privatnosti i vidio kao da je protuzakonito svako prikupljanje osobnih podataka za koje nemaju moj pristanak isto tako stvari vezane uz zdravlje i slicno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija