Jump to content

Tele2 me zakinuo


azzie

Preporučene objave

Pozdrav!

Ne znam gdje bi ovo stavila pa sam eto ovdje objavila pa nek me netko prebaci u pravu temu.

 

Od 9. mjeseca mi je tele2 onemogućio izlazne pozive zbog neplačenih računa. Svaki mjesec uplatim 100kn (jer toliko mogu) dok mi je mjesečni račun 85kn. Nastao je problem kad sam danas vidjela da su mi u 9., 12. i sad u 2. mjesecu na račun napisali da moram platiti ponovno uključenje usluge izlaznih poziva što se nije dogodilo. Rekli su mi da moram ugasiti i paliti mobitel da bi se te usluge aktivirale, no ja redovito palim i gasim mobitel barem dva puta na dan jer je pokvaren i izblokira se unazad godinu dana i sto posto sam bila sigurna da mi nisu uključili natrag usluge. I jučer sam pisala na onu njihovu stranicu za pritužbe na račune, danas zvala službu za korisnike i gospođa mi je sama priznala da su pogriješili i da će to prosljediti dalje da se provjere računi. Pola sata kasnije mi dolazi e-mail kao odgovor na moju pritužbu preko web stranice:

 

"U mogućnosti smo uzeti u razmatranje prigovor na račune za siječanj 2017. godine i veljaču 2017. godine s obzirom na to da je za ostale račune prošao rok za podnošenje žalbe u Tele2 prema Općim uvjetima poslovanja Tele2, članak 12, stavak 12.3.

Provjerom je evidentirano kako su Vaši računi ispravno formirani i naplaćeni te ne postoji razlog kojim bismo opravdali umanjenje Vaših računa."

 

Još mi održali prodike o neredovitom plaćanju. Ok, znam, priznajem, tu sam kriva ja.

 

I normalno ja zovem natrag i gospodin na službi za korisnike mi kaže da se strpim malo da detaljnije provjere račune. I ja pitam da li je to istina da mi neće uvažiti pritužbu na 9. i 12. mjesec jer je prošlo 30 dana od dospijeća, no on mi nije dao konkretan odgovor.

 

Ljudi moji to je ukupno 180 kn. Ako mi to uvaže mogu im platiti sva dugovanja odnosno 300kn koje im dugujem. Nekome se to možda ne čini puno, al netko tko nema posla...da nejdem u detalje.

 

Što ako mi ne uvaže 9. i 12. mjesec? Što mogu napraviti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kak da ja obrišem ovu temu jer se očito nikome ne odgovara...

 

Poštovana - a što da vam netko odgovori na ovakav smušeni upit?

Platite račune!

Ne razumijem kakav pravni savjet očekujete?

 

Ovdje vam nitko ne dežura i nije plaćen, nego ljudi odvajaju svoje dragocjeno vrijeme da bi pravnim savjetima pomogli ljudima koji su se našli u pravnim zavrzlamama. Pogledajte malo te teme , malo tko postavlja pitanje oko nekog računčića koji nije platio.A sam dug ne sporite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija