Jump to content

TUZITELJ UMRO,POZIV NA ROCISTE upucen iza smrti pok.tuzitelja


pfp12

Preporučene objave

Tuzitelj je umro prije 6 mjeseci.Prije 1 mjesec(u sijecnju ove godine) odvjetnik koji je zastupao sada pok. tuzitelja podnio je podnesak izmjene tuzbe.Danas sam dobio od suda poziv na parnicu za mjesec lipanj ove godine u kojem je i dalje tuzioc sada pok. tuzitelj.

NISTA MI NIJE JASNO.Za mene bi bilo logicno da sada bude drugi tuzitelj tj. nasljednik pokojnog tuzitelja.

PITAM vas da li se moze odrzati ta parnica u lipnju,da li ja mogu da trazim kraj parnice zbog smrti tuzitelja.Da li je sada doslo do kraja spora posto je tuzitelj umro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tuzitelj je umro prije 6 mjeseci.Prije 1 mjesec(u sijecnju ove godine) odvjetnik koji je zastupao sada pok. tuzitelja podnio je podnesak izmjene tuzbe.Danas sam dobio od suda poziv na parnicu za mjesec lipanj ove godine u kojem je i dalje tuzioc sada pok. tuzitelj.

NISTA MI NIJE JASNO.Za mene bi bilo logicno da sada bude drugi tuzitelj tj. nasljednik pokojnog tuzitelja.

PITAM vas da li se moze odrzati ta parnica u lipnju,da li ja mogu da trazim kraj parnice zbog smrti tuzitelja.Da li je sada doslo do kraja spora posto je tuzitelj umro.

 

pismeno se obrati sudu. u pozivu imaš broja predmeta (ili uz pismeno priloži i poziv). obavjesti sud da tužitelj umro - ne postuji (nema pravno osobnost). odvjetnik nije mogao dobiti punomoć od osobe koja je umrla. tužitelj je mogao biti nasljednik tj. mogao je preuzeti spor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija