Jump to content

Pisanje redovitog otkaza ugovora o radu od strane radnika pomoc


KyleBrof

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Zamolila bih pomoc, trebam sastaviti pismeno redoviti otkaz ugovora o radu koji cu poslati poslodavcu da potpise.

Zanima me sto trebam navesti u njemu?

Od dana kad cu poslat pismo pocinje teci otkazni rok koji traje mj dana kao sto je naznaceno u ugovoru o radu

Ako netko ima primjer to bi mi puno olaksalo muke jer neznam kako sastaviti.

Unaprijed hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije ništa posebno, doslovce napišete nešto u stilu -

 

"Ja, Kyle Brof, dana XY.XY.2017. godine, podnosim redovni otkaz ugovora o radu br. XY. sklopljenog dana XY.XY.201X.

 

Temeljem odredbe čl. 115. st. 4. Zakona o radu (Narodne novine br. 93/14), ova odluka o otkazu ne mora biti obrazložena.

 

Sva ostala pitanja riješit će se naknadno u skladu za zakonskim i inim odredbama."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
  • 2 godina kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
Na 13. 11. 2021. at 18:24, Borbena7 je napisao:

Pa očito se radi o državnoj službi gdje se radni odnos zasniva temeljem rješenja o prijemu, tako da podnosite poslodavcu pisani zahtjev za sporazumni prestanak radnog odnosa.

I princip je isti? "Ja, taj i taj, podnosim zahtjev za sporazumni prestanak radnog odnosa s danom tim i tim"?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Borbena7 je napisao:

Tako je. A onda će poslodavac utvrditi koliko Vam traje otkazni rok, koliko imate dana godišnjeg odmora...pa ćete dobiti njegovu odluku.

Nadam se da tu odluku poslodavac donosi isti dan i da otkazni rokovi nisu druagčiji od onih utvrđeni Zakonom o radu zbog utvrđivanja početka rada s novim poslodavcem. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Molim dodatno pojašnjenje... Otkazni rokovi se u ZOR-u spominju u kontekstu redovitog otkaza.  A ustvrdili smo da se kod mene radi o sporazumnom raskidu radnog odnosa.  Ako se taj čl. 122. odnosi i na sporazumne raskide, s obzirom da radim kraće od godinu dana, po ZOR-u bi mi otkazni rok trajao 2 tjedna. Godišnjeg odmora imam više toga. Jel se otkazni rok onda prilagođava godišnjem ili koristim samo 10 dana godišnjeg, a ono što ostane neiskorišteno mi se isplaćuje? Time se vraćam na svoj zadnji post.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Rowena je napisao:

Otkazni rokovi se u ZOR-u spominju u kontekstu redovitog otkaza.  A ustvrdili smo da se kod mene radi o sporazumnom raskidu radnog odnosa.  Ako se taj čl. 122. odnosi i na sporazumne raskide, s obzirom da radim kraće od godinu dana, po ZOR-u bi mi otkazni rok trajao 2 tjedna.

Pogrešno tumačite, za Vas vrijedi otkazni rok po čl. 122. st. 7. Zakona o radu.

prije 2 sati , Rowena je napisao:

Godišnjeg odmora imam više toga. Jel se otkazni rok onda prilagođava godišnjem ili koristim samo 10 dana godišnjeg, a ono što ostane neiskorišteno mi se isplaćuje?

Ne možete imati više od 30 dana godišnjeg odmora, pa ste dužni odraditi otkazni rok, osim ako Vas poslodavac ne oslobodi ove obveze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 30. 11. 2021. at 12:49, Borbena7 je napisao:

Pogrešno tumačite, za Vas vrijedi otkazni rok po čl. 122. st. 7. Zakona o radu.

Ne možete imati više od 30 dana godišnjeg odmora, pa ste dužni odraditi otkazni rok, osim ako Vas poslodavac ne oslobodi ove obveze.

Za koga onda vrijedi taj otkazni rok od 2 tjedna? :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija