Jump to content

Troskovi kafica


Breki

Preporučene objave

Ako taj.Kafić pravi 1.000 000.kn..prometa..kupujte ga odmah.. !

Ali..prvo..pogledajte..promet u zadnje 3.g..da ovonije >frizirani<promet,,radi prodaje.!

Naravnoda možete.i to vam je puno pametnije..

Što se tiče ,odbijanja PDV -a..prvo morate napisati..šta sve kupujete..samo inventar ili

i Objekat..?

Ako kupujete sve..morate vidjeti..dali je Lokal..kao..građevina,,kupljen od fizičke ili

pravne osobe,,ako je od pravne..dali je kupljen..sa PDV-om..tojest..dali je građen

u vrijeme PDV-a.

Tek..kad to napišete..možete dobiti..odgovor.

poz. frenki

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Planiram kupit gotov kafic koji ima godisnji promet od cca.1 000 000 kn

Zanimaju me okvirni administrativni troskovi kafica u doo

Jel mogu ja kupit kafic na firmu pa da mi se odbije PDV

Koliko bi mi cca bila dobit od tih 1 000 000kn

 

Očito se nikad niste bavili vođenjem kafića ili bilo kojeg ugositeljskog posla.

Zašto mislite da sada to možete samo tako?

Biste li tako preuzeli vodoinstataterski obrt koji navodno radi 1000000 kuna prometa?

 

Zapitajte se - ako je to tako dobar posao - kako to da ga vlasnik napušta.

Opet, ako stvarno vlasnik napušta posao iz viših razloga - zašto se već netko od iskusnih birtijaša nije ponudio da to preuzme?

 

Kao što pita FrenkiZg - što vi tu kupujete? Objekat, samo inventar i uhodani posao, što? I taj navodni promet - to vam je gotvo sigurno napuhana brojka.

Hoće li postojeće osoblje ostati? Kafić često dobro posluje zbog jedne jedine konobarice koja zna s mušterijama i znade raditi posao. Imati kafić nije isto sada kao što je bilo prije 30 godina. Sad promjenite konobaricu i dobavljača kave i promet se prepolovi.

Možda kafić zbog buke ili nečeg drugog ima problema sa susjedima koji prijete tužbama...

Bezbroj zašto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi se niste bavili nikakvim Privatnim Biznisom..i..kao..takav ste podobni da Vam

Prodavatelj >frizira < Promet i Dobit.

Jer..da se se Bavli ..bilo kojom vrstom Privatnog..posla..znali bi..što je >lijeva< a što

>desna < Strana !

To je Osnova u bilo kojem poslu..bavili se ..Kokoškama Nesilicama ili..Pituranjem Stanova !

Potraži te Savjet i budi te Oprezni !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija