Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Anonimno

imam program za izračun vojne mirovine

Preporučene objave

Ako netko želi mogu mu poslati program za izračun vojne mirovine, samo neka ostavi mail.

Usput me zanima ima li netko rješenje od komisije sa vještačenja za mirovinu da vidim kako to formuliraju, treba mi hitno! :-)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Taj program (vjerojatno je u Excelu) on ti izračuna samo ako priznaju 100% profesionalnu ili opću nesposobnost, a to rijetko tko dobije. Ali je svakako koristan jer možeš bar izračunati vojni dio. ALi primjera radi : evo ovako - izračunaj 60%vojna i 40% civilna (opća) nesposobnost na mirovinskom i čin satnika pa da vidimo:(HRVI 30% i dragovoljac).

:čeka: :čeka: :čeka: :čeka: :čeka: :čeka:

Podijeli ovu objavu

Poštovanje!

volio bih da mi pošaljete program za izračun vojne mirovine ili da mi pokušate sami izračunati npr. 50-50 %!

1810 dana u HV..Imam čin satnika...Obavljao pukovničku dužnost...Invalid 20%...33 godine radnog staža...

Moj mail:tenderi@net.hr

Unaprijed zahvalan

Podijeli ovu objavu

Poštovanje!

Volio bih da mi pošaljete program za izračun vojne mirovine. Inače trenutno sam u mirovini kao DVO zbog profesionalne nesposobnosti i primam 1440,00 kn, ali bio sam prije par mjeseci na liječničkoj komisiji u mirovinskom te mi je priznato 60 % vojne i 40 % civilne, opća nesposobnost, čekam rješenje. Čin iz vojske je razvodnik, dragovoljac.

Može li mi tko odgovoriti i na moje pitanje za ostvarivanje statusa HRVI, imao sam tužbu na Upravnom sudu za priznavanje statusa HRVI i nedavno sam dobio njihovog odgovor da mi usvajaju tužbu za priznavanje HRVI, te da predmet vraćaju u Ministarstvo hrvatskih branitelja za priznavanje moje žalbe i zahtjeva za priznavanje statusa HRVI. Zanima me koji je sad daljnji postupak za dobivanje rješenja o priznavanju statusa HRVI? Da li će me ponovno zvati na liječničku komisiju pa ću morati čekati opet prvostupanjsko rješenje, pa tek onda dobiti drugostupanjsko ili ću dobiti odmah drugostupanjsko poslije ovog pozitivnog odgovora na moju tužbu. Inače tužba je još od 2002. godine kad sam i bio na liječničkoj komisiji. Svega mi je dosta i želio bih da se sve to što prije riješi. Tad sam dobio 40 % invalidnosti ali MVI zbog ranjavanja i 40 % zbog PTSP i oboljenja, tj. zajedno 40 % MVI. Koliko će još trebati čekati ... :-?

Podijeli ovu objavu

Hvala puno na tablici za izračun mirovine!

Po tome imat ću sad puno veću mirovinu, sa vojnim 60 % i civilnim 40 % dijelom, kao dragovoljac i rzv oko 3.400,00 kn, sad imam 1.440,00 kn. A kad napokon ostvarim i status HRVI onda bi mogao imati oko 4.000,00 kn.

Samo da li netko zna koji je daljnji postupak što se tiče ostvarivanja statusa HRVI, nakon što Upravni sud usvoji tužbu i predmet vrati Ministarstvu hrvatskih branitelja za priznavanje statusa HRVI.

Još jednom hvala puno!!!

Podijeli ovu objavu

Poštovanje kolega, također bih Te zamolio za program u svezi izračunavanja vojne mirovine, Unaprijed hvala i Bog Vas poživio !!

moj email je dekovac@vodatel.net :-o

Podijeli ovu objavu

ops!!! zaboravih mail esad.nuhic@sk.t-com.hr

"pošalji mi program a vezano za komisiju, ja idem 23.11 pa ću ti poslati ili javiti sve što ti može biti od koristi."

Podijeli ovu objavu

zašto pripadnici gardijski brigada koji su otišli u mirovinu 6a nemaju pravo na dragovoljački dodatak ,jel kako mi se čini mi smo krivi što nismo prolupali ili bili ranjeni.

Podijeli ovu objavu

imam 30%vojno 70%civilno dragovoljac 20%invalid desetnik policajac radnog staža 3godine kolika mi može bit mirovina pomagajte...opća mirovina...

Podijeli ovu objavu

prije 12 sati , nik0la je napisao:

ndamjan@gmail.com

Unaprijed zahvalan na tablici za izračun vojnih mirovina. 

Zanima me program za izračun mirovine iivković077@gmail.com. hvala unaprjed!.

Podijeli ovu objavu

Nije to nikakav program već obična excel tablica u kojoj se trebaju upisati podaci. Autorska prava pripadaju korisniku legalisa pod nickom "Baggio", ali koji već desetak godina nažalost nije aktivan na forumu. Ja sam je malo doradio pa ako moderatori dopuštaju mogu je staviti ovdje.

Podijeli ovu objavu

Što se Portala tiće, ionako možete postaviti samo link na tablicu, pa ako će vas korisnik "pilati" za tantijeme (kad već spominjete autorska prava), Legalis nema ništa s time :zubo:

Molio bih samo korisnike da istu shvate i koriste u svrhu informativnog karaktera, a ne da se povedu silne rasprave "zašto ja nemam mirovinu toliku i toliku" jer to kaže tablica.    

Podijeli ovu objavu

Tablica je čisto informativna i veže se na ZOPHB. Ovisi o puno faktora koji se moraju znati pri ispunjavanju traženih podataka kako bi izračun bio što točniji. Za svu štetu koja ova tablica može izazvati zbog raznoraznih kombinacija koje se u njoj mogu kombinirati i tako nepovoljno utjecati na korisnike, ne snosim nikakvu odgovornost.

Ako je ne možete otvoriti i javlja vam se upozorenje iz sigurnosnih razloga morate "enable macros" uključiti

Mirovina ZOPHB.xls

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad