Jump to content

bespovratna sredstva


mlinar

Preporučene objave

Pozdrav svima!

Imam otvorenu firmu i uzeo sam bespovratna sredstva iz eu fondova ,pa me zanima kad ja dobijem novčana sredstva na račun firme i poplačam sav alat za firmu ,mogu li ja taj alat prodati ili moram čekati da se natječaj zatvori i jel moguće da mi dođe kontrola iz hamag bicroa .Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jeste li čitali uvjete natječaja i što u njima piše? Ne može se isključiti mogućnost da će vas netko nekad doći i kontrolirati, nitko vam ne može garantirati da neće. U svakom slučaju, ako činite nešto suprotno uvjetima natječaja odnosno trošite sredstva suprotno njihovoj namjeni, možete odgovarati i kazneno za subvencijsku prijevaru iz čl. 258. KZ-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

P.S.

Postoji..Zakonski način..da ta dobivene Novčana Sredstva Preusmjerite u Drugu namjenu

ali..s obzirom..da se tu radi ..o.. >kompilaciji -kompiliranih < Zakona...pre dugoje i pre opširno za ovdje sve to Obrazlagati..ako bi se u to upustili..ostavi te ..svoj kontakt u moj

pretinac - privatne pošte.

Znači..moguće je..i..to po Zakonu..da se sredstva iskoriste - po vašoj slobodnoj Volji.

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

P.S.

Postoji..Zakonski način..da ta dobivene Novčana Sredstva Preusmjerite u Drugu namjenu

ali..s obzirom..da se tu radi ..o.. >kompilaciji -kompiliranih < Zakona...pre dugoje i pre opširno za ovdje sve to Obrazlagati..ako bi se u to upustili..ostavi te ..svoj kontakt u moj

pretinac - privatne pošte.

Znači..moguće je..i..to po Zakonu..da se sredstva iskoriste - po vašoj slobodnoj Volji.

Pozdrav.

Pozdrav,

 

na što se točno odnose sredstva iz EU fondova?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija