Jump to content

Savjet za prigovor nadleznom sudu - Prometni Prekrsaj


Roberto Anić Banić

Preporučene objave

Naime jos prije sam na ovom forumu pisao kako mi se desila prometna nezgoda. Danas sam primio pismo koje mi ukratko kaze ovo:

  • 4000 kn kazne
  • 2mj bez voznje

Ja sam mladi vozac i nikada prije toga nisam imao ikakvu nesrecu niti prijavu za ista. Kako da se zalim i koje su mi najbolje sanse jer se stvarno bojim da cu ostati 2 mj bez vozacke. Ova kazna da platim 2/3 ce mi isprazniti racun ali do mogu podnijeti. Redovni student sam i radim preko studentskog servisa.

Priloziti cu sken pisma ako bi vam trebalo vise detalja

strana2.jpg

Link u slucaju da je premala slika:

http://imgur.com/gallery/NNkJn

strana1.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pišeš da ti je prvi prekršaj, priznaješ krivnju , do udesa je došlo zbog tvojeg neiskustva, ubuduće ćeš više paziti,..itd.

Prigovaraš na visinu kazne jer si student , nemaš stalnih prihoda, loša materijalna situacija. Moliš sud da te oslobodi sankcije oduzimanja dozvole jer ti ista treba zbog odlaska na faks/ rada preko student servisa...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da su ti uz priznanje, kajanje i olakotne okolnosti (nekažnjavan, student, mala primanja...) imaš dobre šanse za smanjenjem ispod 2000 kuna, a možda i za ukidanjem zabrane.

 

Uz prigovor priložiš potvrdu da si redovan student i ako imaš kakav papir od student servisa da se vidi koliko zarađuješ, tako da opravdaš molbu za smanjenjem novčane kazne i ukidanjem mjere.

 

Ako podnosiš prigovor, ne plaćaš ništa do konačne sudske presude, pa možda možeš i uštedjeti neki dio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na ovom linku su ti svi predlošci, pa si prilagodiš jedan od njih. Nema predložaka za tvoju situaciju, jer se ne mogu sve situacije obuhvatiti predlošcima, ima ih previše. Bitno da vidiš bit i smjer kako se to piše, pa si prilagodiš na svoj prekršaj.

 

Ako hoćeš, kad napišeš stavi tu u temu (bez osobnih podataka), pa ćemo ti reći ako što treba promijeniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija