Jump to content

Oduzimanje vozačke 3 mjeseca-prigovor


galbiati

Preporučene objave

Pozdrav,

 

prije 2 mj na putu za posao sam imao prometnu nesreću u kojoj sam prošao na crveno i došlo je do sudara s drugim autom.

 

Nitko nije ozlijeđen, samo je materijalna šteta i to najviše na mojem autu. Obojica, i ja i čovjek iz drugog auta smo napuhali 0,0

 

dobio sam danas nalog da mi je odredena kazna 3000 kuna plus oduzimanje vozacke 3mj

 

sad, novcana kazna mi je najmanji problem, jer 2/3 od toga mi nije puno za platiti. ali bez auta ne mogu biti jer putujem na posao, pogotovo onda kad nemam javog prijevoza i ovisim o autu.

 

Nisam nikad prije kažnjavan, zaustavljen sam jedino prije 4 god kad mi na starom autu nije radio zmigavac i za to sam dobio upozorenje

 

Da li postoji mogućnost da mi smanje kaznu tj oduzimanje vozacke tj. da je barem stave na uvjetno oduzimanje pa cak i na godinu dana? Koji je vaš prijedlog?

 

Da li nakon poslanog prigovora i dalje vrijedi ono 2/3 kazne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li postoji mogućnost da mi smanje kaznu tj oduzimanje vozacke tj. da je barem stave na uvjetno oduzimanje pa cak i na godinu dana? Koji je vaš prijedlog?

 

Da li nakon poslanog prigovora i dalje vrijedi ono 2/3 kazne?

Uvijek postoji mogućnost smanivanja zabrane ili da je uopće ne bude,uvjetne zabrane nema.

 

Točno,i na presudu suda ide 2/3 u određenom roku.

pisanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija